Results 1 to 4 of 4

Thread: Ключалки 156

  1. #1

    Default Ключалки 156

    Здравейте, порових, вкл.и в Гугъл, но не мога да се ориентирам нещо, та да питам - проблемът ми е, че някой ми е разбил и двете ключалки на предните врати - направо са счупени патроните и ги няма (стоят си дупки само).

    Най-лесно ще ми е, ако ми препоръчате къде да отида да ги направят - да не се занимавам да търся части. Ако няма такива майстори - какво да търся и какво трябва да се сменя?

    Благодаря ви предварително и поздрави

  2. #2
    започва да се пристрастява Vlado A.'s Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Плевен
    Age
    55
    Posts
    71

    Default

    Вариант 1: Затапваш дупките и разчиташ на отключване / заключване само с дистанционното на ключа.
    Вариант 2 (препоръчан): Намираш две дръжки втора употреба с патрони. Отиваш при ключар да ти пренареди патроните по ключа на колата. Сменяш дръжките по процедура, която я има описана някъде във форума.

  3. #3

    Default

    Ахам. Значи ще се търсят дръжки. Щото вариант 1 и аз си го мислех, но то и да се отключи - няма как да се отваря вратата - нали самия патрон натиска механизма, а като го няма... Благодаря.

  4. #4
    започва да се пристрастява Vlado A.'s Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Плевен
    Age
    55
    Posts
    71

    Default

    Значи освен патроните са отмъкнали и бутоните на дръжките. Вариантът е само 2. Дръжки по моргите сигурно има.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •