Results 1 to 6 of 6

Thread: Alfa 147 разлики 2/3 - 4/5 врати

  1. #1
    Младши алфист gecatax's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Location
    Бургас
    Posts
    21

    Default Alfa 147 разлики 2/3 - 4/5 врати

    Здравейте,
    отскоро се замислям за смяна и мисля да си вземам 147, обаче ме интересува има ли разлика в мястото за този който седи отзад при 2/3 и 4/5 врати.По каталозите ги дават с еднаква дължина и двете версии, ама не им вярвам много много.
    Поздрави!

    (не исках да пускам тема за това, но от 2 дена се ровя в форума и не можах да намеря нищо)
    Alfa romeo 156 2.4JTD 140HP

  2. #2
    Запален алфист fakirastanly's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Razgrad
    Posts
    267

    Default

    Несъм срванявал но мястото от зад при 5 врати е за елеганта палава италиянка
    Alfa 147 JTD 16v 140hp Distinctive
    0w40 Shell Helix Ultra

  3. #3
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Quote Originally Posted by gecatax View Post
    Здравейте,
    отскоро се замислям за смяна и мисля да си вземам 147, обаче ме интересува има ли разлика в мястото за този който седи отзад при 2/3 и 4/5 врати.По каталозите ги дават с еднаква дължина и двете версии, ама не им вярвам много много.
    Поздрави!

    (не исках да пускам тема за това, но от 2 дена се ровя в форума и не можах да намеря нищо)
    Едва ли, единствения плюс на 2/3 врати е че има по-малко неща за разваляне и по-трудно може ти избяга мадамата.При едно и също качество ако цената е осезателно по-ниска вземай,особено ако предимно ти се возиш.Иначе предпочитам 4/5.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  4. #4
    Младши алфист gecatax's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Location
    Бургас
    Posts
    21

    Default

    Абе возя се аз и приятелката ми, тук там и някой да седне отзад.А ако отзад седне елегантна палава италианка, мойта елегантна палава приятелка ще ме бие.
    Понеже ми е рано за деца, искам нещо малко засега.Една 147 1.9jtd ми стига.Мислех за 1.6TS ама по-добре да изчакам 2-3 месеца да събера някой лев отколкото да вземам 1.6.
    Поздрави!
    Alfa romeo 156 2.4JTD 140HP

  5. #5
    Запален алфист fakirastanly's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Razgrad
    Posts
    267

    Default

    Бе то е добре 3-врати и за деца няма как да напуснат колата пък на приятелката няма да и казваш за италианката
    Alfa 147 JTD 16v 140hp Distinctive
    0w40 Shell Helix Ultra

  6. #6
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Quote Originally Posted by gecatax View Post
    Абе возя се аз и приятелката ми, тук там и някой да седне отзад.А ако отзад седне елегантна палава италианка, мойта елегантна палава приятелка ще ме бие.
    Понеже ми е рано за деца, искам нещо малко засега.Една 147 1.9jtd ми стига.Мислех за 1.6TS ама по-добре да изчакам 2-3 месеца да събера някой лев отколкото да вземам 1.6.
    Поздрави!
    А кои ще е ТС по добре 1.8 поне, те май направо 2.0 имат, ма не съм сигурен.Дизела поне чипче може тука няма смисъл за 8-10 коня може би.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •