Results 1 to 6 of 6

Thread: Проблем с пепелник

  1. #1
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    58

    Default Проблем с пепелник

    Здраво на всички. Имам един малък но мноооого дразнещ проблем. Дадох на баща ми колата да се движи с нея, защото неговата беше в сервиз и както знаете в пепелника всеки си държи някоя друга клечка за зъби. Притрябвало му отворил нормално пепелника, но после не можел да го затвори. Свалих пепелника нищо не ми се вижда да е счупено. Механизма е на 2 зъбни колелца и толкова.. Проблема е, че не остава затворен като го натисна нагоре. Колата е с този интериор - http://1.bp.blogspot.com/-KLx6FcWCoD...omeo-156-1.jpg . Някой да има идея как да отстраня проблема и ако може да кажете каква е цената на втора ръка такива?
    Алфа Ромео 156 1.9 140кс 2003г

  2. #2
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Ами отправи запитване в раздел "купува-продава" към тези дето продават части и коли на части - scarface, zafo и др.Много колеги си продават колите на части, или просто пусни обява в раздел "купува" какво търсиш и ще ти се обадят.Първо го свали и го разгледай, може да откриеш проблема.Виж тук - http://clubalfaromeo.com/forum/showt...E5%EB%ED%E8%EA
    http://clubalfaromeo.com/forum/showt...E5%EB%ED%E8%EA
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  3. #3
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    58

    Default

    Мерси. Изпаднала ми е пластината явно която държи пепелника отзад в конзолата... А дали трябва да се разглоби цялата конзола за да я извадя или ?
    Алфа Ромео 156 1.9 140кс 2003г

  4. #4
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    На моята която не е фейслифт, като се извади пепелника има две винтчета за кръстата отверка и се вади само леглото на пепелника без цялата конзола.На твоята не знам как е но мисля че няма причина да се вади цялата конзола с уредите ако имаш това пред вид.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  5. #5
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    58

    Default

    Това имам предвид да. По същия начин се вади - 2те винтчета. Просто трудно ще бръкна отзад.. Ще го измисля. Утре на светло и ще кажа какво е станало.
    Алфа Ромео 156 1.9 140кс 2003г

  6. #6
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    58

    Default

    Всичко е наред. Оправя се по начина на втората страница на първата тема, която колегата dimitar_vd62 ми даде! Благодаря!
    Алфа Ромео 156 1.9 140кс 2003г

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •