Results 1 to 4 of 4

Thread: съвет за музика

  1. #1
    Младши алфист
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    mezdra
    Age
    31
    Posts
    29

    Default съвет за музика

    здр извиняваите за правописа вупроса ми е в колата сум свирзал този усилввател http://www.hifi-pictures.net/base-ca...A-4080/amp.htm и басс колоната е тундер 150w казаха ми 4е мога да сасипа акумолатора така друг ми каза 4е усливатела не толкова силен да му се тура кондензатор и няма проблем затова се допитвам до вас колата е алфа 146 1.9тд акумолатора е 75ампера а динамото по каталог пи6е 4е е 90ампера как да провера дали има проблем и дали му гулта яко тока на акумолатора 6тото е 4исто нов и неизкам да го прееба някак си се замерва ли
    ?

  2. #2
    **\/** tonov's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Мездра
    Age
    49
    Posts
    4,221

    Default

    Нищо няма да съсипеш, просто не го пускай на загасена кола.
    166 2,4JTD 20V Sportronic Edizione collezionisti
    ex 156 2,4JTD; ex 146ti; ex 145 1,6 boxer

  3. #3
    Младши алфист
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    mezdra
    Age
    31
    Posts
    29

    Default

    благодаря ти колега

  4. #4

    Default

    Колега аз съм с 145 1,4ts, акомулатора е много малък (незнам дали и 50 ампера има) и имам 300вата туба + около 200вата средни и високи. На загасен двигател съм е държал около 2 часа на 30(от 60 мах) после никакъв проблем с паленето (акомулатора не е от най-здравите - ако 1 седмица не е карам пада). Единственния проблем при мен е вечер когато карам на къси+дълги+халогени и изпържа музиката на 45-50 и ми гаснат дългите . Карай си е така не ти трябват кондензатори или ново динамо и тн.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •