Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 36 of 36

Thread: Някой да има информация за тази фирма ?

  1. #31
    JACK DANIEL'S-SING.BARREL eproHD's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Roma-Milano-Sofia
    Posts
    1,653

    Default

    Quote Originally Posted by SnapLackOfTraction View Post
    eproHD, тва просто не мога повярвам, че може струва толкова и да е оригинал. Те уж Lemfoerder имат завод в Италия, ама просто не виждам само метала да си платят с тая цена, на 40 Евро по-ОК, ама явно обявата е една и съща, което ме кара да се съмнявам. И накрая даже и да е оригинал, те тия дето го продоват или са директно производителя, което не ми се вярва или тоя дето ги продава нищо не печели. Те верно, че частите са яко надценка, ама чак пък толкова, аз се занимавам с търговия директно от производител и ми и е ясно, какво е да произвеждаш.

    Ще видим като дойдат моите уж пълен оригинал, моя човек ми е казал, че ако не изкарат поне 30к км. ми връща парите, без да задава други въпроси.

    А и еphroHD, то ти си в Италия, разбира се, че ще ти е безплатна доставката щом поръчваш от техния си Амазън.
    Проблема е такъв,че като сменяват цените се объркват и понякога цената е долу !
    Вижте примерно колко са предните и задните спирачни дискове на Brembo
    Аз предните си ги взех за 52 € два броя и задните за 27 € за два броя
    P.S
    В момента предните са 52 € а задните 26.95€ но не са налични но ще станат !
    Но какво съм седнал да ви уча не сте малки и сами може да видите !И стига сте мислили ,че всичко е фалшиво на този свят
    Last edited by eproHD; 20-07-2016 at 11:26.
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 16V M-JET 140hp 192A5.000,6 marce-DISTINCTIVE +SELENIA WR (WIDE RANGE) 5W-40 - временно спряна от движение....
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 20V 210CV

  2. #32
    започва да се пристрастява SnapLackOfTraction's Avatar
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    75

    Default

    Eто какво се получава като цена ако директно до България си ги пратиш. 180 лв. за комплект(ако правилно разбирам)не е никак лошо
    '05 Alfa 147 1.9JTD 115hp

  3. #33
    JACK DANIEL'S-SING.BARREL eproHD's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Roma-Milano-Sofia
    Posts
    1,653

    Default

    Quote Originally Posted by SnapLackOfTraction View Post
    Eто какво се получава като цена ако директно до България си ги пратиш. 180 лв. за комплект(ако правилно разбирам)не е никак лошо
    Няма престава дали е изгодно...не съм гледал колко са в БГ
    P.S
    Да това е крайната цена дето ще ти вземе от картата 90,91€
    Last edited by eproHD; 09-03-2016 at 20:15.
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 16V M-JET 140hp 192A5.000,6 marce-DISTINCTIVE +SELENIA WR (WIDE RANGE) 5W-40 - временно спряна от движение....
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 20V 210CV

  4. #34

    Default

    Ето ги същите дискове и в български сайт.

    https://www.autopower.bg/спирачен-ди...i12730508.html

  5. #35
    Болен алфист Ivanov_'s Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    София/Берковица
    Age
    34
    Posts
    1,058

    Default

    Значи реално нещата които си купуваш не струват толкова, просто ги чакаш да се прецакат сами.

  6. #36
    JACK DANIEL'S-SING.BARREL eproHD's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Roma-Milano-Sofia
    Posts
    1,653

    Default

    Quote Originally Posted by darkmiracle View Post
    Ето ги същите дискове и в български сайт.

    https://www.autopower.bg/спирачен-ди...i12730508.html
    Като гледам цената по добре да си ги купиш от БГ
    Но друг въпрос ме гложди кат така ги продават на бройка като дисковете са два в кашона запечатени ,присъства инструкция за поставяне и два винта нови за закрепване на диска към главината !Явно за България ги получават насипни или ги пакетират по един !Щото ако някой си поръча един и извадят единия и му го пратят с кашона....следващия след него поръчал един няма кашон за него и какво ще го увият в вестник ли.Но в крайна сметка кой си сменя само един диск ма знам ли и аз

    ---------- Post added at 09:12 ---------- Previous post was at 09:02 ----------

    Quote Originally Posted by Ivanov_ View Post
    Значи реално нещата които си купуваш не струват толкова, просто ги чакаш да се прецакат сами.
    Да нещо такова .Но обърни внимание,че това са стоки които се предлагат и доставят от Amazon.Щото виждаш,че всяка стока се предлага и от други и там цената е двойна и тройна все едно както е в eBay !Плюс това ползваш безплатна доставка за поръчка над преди беше 19 € ,сега от няколко дена е над 29 €. Също така винаги безплатна доставка ако се абонираш за Amazon Prime която е с такса от 10 € годишно.Но вас това не ви касае общо взето
    Last edited by eproHD; 10-03-2016 at 10:26.
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 16V M-JET 140hp 192A5.000,6 marce-DISTINCTIVE +SELENIA WR (WIDE RANGE) 5W-40 - временно спряна от движение....
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 20V 210CV

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •