Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 36

Thread: Някой да има информация за тази фирма ?

  1. #16

    Default

    Понеже тук стана въпрос отново за носачи TRW, те имат фабрика и в Китай вече. Важен е баркодът, но западняците, също като китайците, се изхитриха и слагат китайски направеното в кутии с европейски баркод на тях. Т.е. щом е произведено във фабрика на TRW, па било тя и на Тамбукту, то трябва да е TRW
    Аз редовно контактувам с чайнатаун и те самите ми го признават това

  2. #17

    Default

    Остава опцията да се поръчва през английския мистър-ауто , до адрес в Англия (да кажем през габко, примерно) . Един горен носач излиза към 91-2лв(38-9 паунда). Но ми се струва, че доставката от Англия до БГ няма да е малка. За 2.20лв./кг., някой има ли представа колко горе-долу тежи горния и долния носач (поотделно)? Да се изчисли колко би излязла доставката до БГ. Но със сигурност трябва да се поръчва над 300лв. поне да се хвани безплатната доставка до адреса в Англия, че иначе ще седне горе долу колкото ги продават тука.
    Last edited by zombiran; 09-03-2016 at 08:12.

  3. #18
    JACK DANIEL'S-SING.BARREL eproHD's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Roma-Milano-Sofia
    Posts
    1,653

    Default

    Магазина от днес е закрит !България вече не фигурира долу при избора на държава
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 16V M-JET 140hp 192A5.000,6 marce-DISTINCTIVE +SELENIA WR (WIDE RANGE) 5W-40 - временно спряна от движение....
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 20V 210CV

  4. #19
    Болен алфист Ivanov_'s Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    София/Берковица
    Age
    34
    Posts
    1,058

    Default

    Цените в този сайт не са чак толкова ниски. Не виждам защо го оплаквате толкова.

  5. #20

    Default

    Горен носач TRW 80лв. - В България е 140лв. Ако за теб това не е евтино.... Верно, има други части, които тук са по евтини, но ние говорим специално за носачите. Поне аз де

  6. #21
    започва да се пристрастява SnapLackOfTraction's Avatar
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    75

    Default

    Доста го гледах тоя сайт и стигнах до заключението, че е от всичко по-малко. И по-евтино имаше и на същите цени като тука та и по-скъпо. Е днес един приятел с части ми даде за оригинален(ама наистина оригинален, произведен за немския пазар) Лемфьордер горен носач цена от 130 лв., което поне според мен е доста добре.
    Last edited by SnapLackOfTraction; 09-03-2016 at 13:51.
    '05 Alfa 147 1.9JTD 115hp

  7. #22
    Болен алфист Ivanov_'s Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    София/Берковица
    Age
    34
    Posts
    1,058

    Default

    Ами мога да ти намеря оригинален Lemforder на доста по-ниска цена от тази. Иначе в Mister Auto само TRW за алфа като гледам е на някаква по-ниска цена от пазарната. Другото си е на нормални цени.

  8. #23
    JACK DANIEL'S-SING.BARREL eproHD's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Roma-Milano-Sofia
    Posts
    1,653

    Default

    Quote Originally Posted by Ivanov_ View Post
    Ами мога да ти намеря оригинален Lemforder на доста по-ниска цена от тази. Иначе в Mister Auto само TRW за алфа като гледам е на някаква по-ниска цена от пазарната. Другото си е на нормални цени.
    Може ли да ми доставиш на тази ценичка ?
    Last edited by eproHD; 20-07-2016 at 11:26.
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 16V M-JET 140hp 192A5.000,6 marce-DISTINCTIVE +SELENIA WR (WIDE RANGE) 5W-40 - временно спряна от движение....
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 20V 210CV

  9. #24
    Болен алфист Ivanov_'s Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    София/Берковица
    Age
    34
    Posts
    1,058

    Default

    На тази ценичка няма как да ти доставя. А крайната цена с доставката колко ти идва?

  10. #25
    JACK DANIEL'S-SING.BARREL eproHD's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Roma-Milano-Sofia
    Posts
    1,653

    Default

    Quote Originally Posted by Ivanov_ View Post
    На тази ценичка няма как да ти доставя. А крайната цена с доставката колко ти идва?
    Колкото пише !
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 16V M-JET 140hp 192A5.000,6 marce-DISTINCTIVE +SELENIA WR (WIDE RANGE) 5W-40 - временно спряна от движение....
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 20V 210CV

  11. #26
    Болен алфист Ivanov_'s Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    София/Берковица
    Age
    34
    Posts
    1,058

    Default

    Едва ли Защо не дадеш линк и на колегите да си вземат и те от евтините носачи?

  12. #27

  13. #28
    Болен алфист Ivanov_'s Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    София/Берковица
    Age
    34
    Posts
    1,058

    Default

    то хубаво колега, ама човека вади някви Lemforderi по 20 евро, а не по 42 ?

  14. #29
    JACK DANIEL'S-SING.BARREL eproHD's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Roma-Milano-Sofia
    Posts
    1,653

    Default

    Quote Originally Posted by Ivanov_ View Post
    Едва ли Защо не дадеш линк и на колегите да си вземат и те от евтините носачи?
    Колегата е дал вече ! Сега наистина са по скъпи но ако се следи почти през два дена ги променят !Трябва да улучиш момента..но да не изпадаме в подробности
    P.S
    Ако се следят цените понякога изпадат интересни неща.Аз купувам не когато ми трябва някоя част а когато е на промоция.Сега следя един съединител и маховик на Valeo.Чакам тия да объркат цените и да ги забия
    Last edited by eproHD; 10-03-2016 at 16:47.
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 16V M-JET 140hp 192A5.000,6 marce-DISTINCTIVE +SELENIA WR (WIDE RANGE) 5W-40 - временно спряна от движение....
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 20V 210CV

  15. #30
    започва да се пристрастява SnapLackOfTraction's Avatar
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    75

    Default

    eproHD, тва просто не мога повярвам, че може струва толкова и да е оригинал. Те уж Lemfoerder имат завод в Италия, ама просто не виждам само метала да си платят с тая цена дето се вика, на 40 Евро по-ОК, ама явно обявата е една и съща, което ме кара да се съмнявам. И накрая даже и да е оригинал, те тия дето го продоват или са директно производителя, което не ми се вярва или тоя дето ги продава нищо не печели. Те верно, че частите са яко надценка, ама чак пък толкова, аз се занимавам с търговия директно от производител и ми и е ясно, какво е да произвеждаш.

    Ще видим като дойдат моите уж пълен оригинал, моя човек ми е казал, че ако не изкарат поне 30к км. ми връща парите, без да задава други въпроси.

    А и еphroHD, то ти си в Италия, разбира се, че ще ти е безплатна доставката щом поръчваш от техния си Амазън.
    Last edited by SnapLackOfTraction; 09-03-2016 at 19:26.
    '05 Alfa 147 1.9JTD 115hp

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •