Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 36

Thread: Някой да има информация за тази фирма ?

  1. #1
    Запален алфист pironkov66's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    София
    Age
    41
    Posts
    139

    Default Някой да има информация за тази фирма ?

    http://www.mister-auto.bg/bg/proizvoditel/trw_e161.html Че иначе е доста изгодно като цена ако е оригинал четох темите и не намирам отзиви
    Last edited by thecleaner; 06-03-2014 at 02:06.

  2. #2
    Запален алфист GurgaPiti4's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Location
    Пловдив, Видин
    Posts
    162

    Default

    В България е трудно да намериш оригинал, или просто ментата са твърде много вече, че всичко оприличаваме на менте. Така, че в България няма оригинал просто много добро менте!

  3. #3
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    82

    Default

    Аз съм купувал от тях, но не от българския им офис! Тука са полудели, защото сме "много" богати. Цените им на пръв поглед са много добри, но после имаше уловка с доставката. Не помня какво беше точно, но ме отказаха категорично. Същата фирма продава в английския ebay и там нещата са на същите цени, но от определена сума (не голяма) доставката е безплатна. Пращам си ги до транспортна фирма в UK и от там до тук. Накрая нещата ми излизат с около 30% по евтини от същите в София. Купувам си примерно филтри на Mann. Качеството е много добро. Според мен са оригинални.

  4. #4
    Болен алфист pininfarina's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Varna
    Age
    45
    Posts
    1,786

    Default

    Аз исках да си поръчам един семеринг, който при тях струваше 10 лева. Да ама трябваше да заплатя 20 лева за доставката + още 12 ако искам да е с наложен платеж, т.е. да платя всичко на куриера и щеше от 10 да ми стъпи на 42 лева - хахахаха, смехурковци!

    Автосервиз, Варна, ул.ДИмитър Пешев 38а, 0888757558
    Alfa Romeo GT 1.9 16v 05'

  5. #5
    Запален алфист pironkov66's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    София
    Age
    41
    Posts
    139

    Default

    до 300лв е 20лева доставката от 300нагоре е 4лева говорих с човек от офиса днес идеята ми е за носачите ,че цената на трв е 80лв за горен и 140 за долен един комплект е над 300лв и доставката е 4лв ама не знам колко е трв човека гарантира че е оригинал и след като му казах че горе долу ги познавам оригинал и менте или по скоро менте от по добро менте.

  6. #6

    Default

    Аз купух на 147-цата горни носачи на ТРВ от там.. Доставят ги от Франция.. Поръчах ги понеделник и ми ги донесоха до вкъщи в четвъртък. Взех ги с доставката от 25лв. Носачите изглеждат много добре и са с щампи на марката, както и трябва да е. Още не съм им навъртял много километри, но мисля, че по-добре да се вземи от там отколкото някой скъп боклук "ТРВ" от тук... и то за 140лв. извинявай... Даже на места ми искаха 170лв. за един. А двата от този сайт ми излезнаха 186лв.. мисля с доставката до нас. По-голямо менте от тука на дали ще намериш... Поръчвай смело. Скоро ще сменям ремъци,ролки и т.н и всичко ще си взимам от там За някой дреболии няма смисал да се пазари от този сайт... но за други... сам прецени. Дал съм ти пример
    Last edited by zombiran; 06-03-2014 at 00:07.

  7. #7

    Default

    Някои ако иска да се комбинираме, аз искам да си купя части за 136 лв., да минем на евтината доставка, да свирка.
    Fiat Punto 1.4GT 1996
    Hyundai Tucson 2.0 2007
    Renault Clio 1.5 2019

  8. #8
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Офертите наистина са неустоими,горен носач ТРВ за 159 в Бг,цена в магазина е над 200 лв. а тук 125 лв..Така или иначе аз скоро ще имам друго решение за тях
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  9. #9
    Доста напреднал Алфист estemaro's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Пловдив,Саутхямптън
    Posts
    23

    Default

    Дисковете на ТРВ са оригинал мога да гарантирам. Носачите също. Живея в Англия и съм пазарувал от тях. Носачите няма как да се разбият, по простат причина, че няма дупки. Дисковете са на 22 000 мили и са супер. Ментета на ТРВ има само в БГ. Както и на всичко друго де.

  10. #10
    Запален алфист
    Join Date
    May 2009
    Location
    София
    Posts
    110

    Default

    И аз карам с 4 чисто нови TRW-та закупени от тях (горни и долни носачи). Предлагат много начини за плащане и доставката над 300 лева е 4 лева. Доставката е с UPS до врата. Всичко е с тракинг номер и напълно адекватно.

    Единствено ако искаш да купиш и да платиш на UPS при получаване трябва да се заплатят 12 лева допълнително в което не виждам много смисъл, но най-вероятно е политика на UPS не на mister auto.

    За разни скъсани неща като семеринги за 5 лева няма как да е изгодно, все пак фирмата е Френска и нещата идват от вън.
    Last edited by radoslavp; 13-03-2014 at 15:58.
    2016 BMW 320D F30 LCI M Package
    ex. 08 Alfa Romeo 147 Q2 1.9 16V M-JET Garrett GTB2060VKLR Powered
    ex. 02 Modified FIAT Stilo 1.9 8V JTD Garrett GT2256V Powered

  11. #11

    Default

    Преди малко получих известие, че закриват сайта "mister-auto" за България. Кофти работа, точно се каних да поръчвам пак горни носачи на TRW.
    Last edited by zombiran; 08-03-2016 at 15:46.

  12. #12
    започва да се пристрастява PagkoTo's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Варна
    Posts
    50

    Default

    Да, много гадно, че го закриват. Нещата им бяха хубави и евтини. Сега трябва да се търси друга алтернатива.

    п.с. zombiran, мисля че още ден два ще може да се правят поръчки, така че поръчвай докато можеш.
    Алфа Brera 2.2 JTS 185 к.с. - новото бижу
    Алфа GT 1.9 JTD 16V 150 к.с - бившата красавица
    Алфа 147 1.9 JTD 8V 115 к.с. + чип ~140 коня под капака бивша красавица
    Алфа 145 1.9 JTD 8V 105 к.с - първата любов

  13. #13
    JACK DANIEL'S-SING.BARREL eproHD's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Roma-Milano-Sofia
    Posts
    1,653

    Default

    Quote Originally Posted by zombiran View Post
    Преди малко получих известие, че закриват сайта "mister-auto" за България. Кофти работа, точно се каних да поръчвам пак горни носачи на TRW.
    Явно са се усетили за цените !Понеже за другите държави един горен носач TRW е 80 € за България 80 лева=40 €
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 16V M-JET 140hp 192A5.000,6 marce-DISTINCTIVE +SELENIA WR (WIDE RANGE) 5W-40 - временно спряна от движение....
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 20V 210CV

  14. #14
    Запален алфист ksf's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Варна
    Age
    56
    Posts
    196

    Default

    Поръчвал съм от този сайт и нямам абсолютно никакви забележки нито към стоката, нито към организацията на плащане и доставка.
    Плащам предварително. Доставката е на вратата.
    Носачите на TRW според мен са 100% оригинал, също както и другите неща които сам поръчвал.
    Alfa Romeo 156 2.0 TS `99

  15. #15
    Запален алфист
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    София Слатина
    Posts
    296

    Default

    Quote Originally Posted by estemaro View Post
    . Ментета на ТРВ има само в БГ. Както и на всичко друго де.
    Имам питане към този отговор.В Бугарско фирмите които внасят части се броят на пръсти:техко,еврото,аутокели,аутохелп,интеркарс.Пр и положение че внасят части за по 50-100хил.евро всеки месец дали ги прави ментета?Факт е че вътрешните накраиници на бившото ми Типо TRW имаха около 100хил.само при мен и бяха перфе.
    Lancia Lybra 2,4jtd 10V 103kw++

Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •