Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 24 of 24

Thread: Алфа автоматик?!?!

  1. #16
    Lead Bounder valjo's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    София
    Age
    49
    Posts
    6,080

    Default

    Quote Originally Posted by Kefo
    Ima6 q ve4e.
    ох ама днес несъм в офиса ...

    дай на valjo@alfaromeo-bg.com
    '04 Alfa Romeo GT 1.9 JTDm Q2 150cv heavily tunned
    '02 Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 150cv, remapped by Bobo
    '99 Alfa Romeo 145 1.6 TS 120cv - ex

  2. #17

  3. #18
    тъп и упорит koolio's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    3,433

    Default

    Вярно имало ! Егати! Досега наистина не бях виждал. Ама не ми обясняваите, че автоматикът не скопява. Цяло лято карам Понтиак Гранд Ам автоматик в САЩ като бях на бригада. 170 коня ама всичките спънати. На татко ми реното със 73 по-добре набира. P.S. А бял негър има- Майкъл Джексън не го ли познаваш )))?
    Ако ти е писано да се обесиш, няма да се удавиш
    AlfaRomeo 155 1.8 TS 129 к.с. 1995 г., AlfaRomeo 166 2.4 JTD 140 к.с. 2002 г. , Volvo S60 2.4D Sport 163 к.с. 2008 г. - EX;
    Opel Insignia ST 2.0 BiTurbo CDTI 194 к.с. 2014 г. (Алфа под прикритие)

  4. #19
    AO member Dodo 155's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    2,381

    Default

    Quote Originally Posted by koolio
    Вярно имало ! Егати! Досега наистина не бях виждал. Ама не ми обясняваите, че автоматикът не скопява. Цяло лято карам Понтиак Гранд Ам автоматик в САЩ като бях на бригада. 170 коня ама всичките спънати. На татко ми реното със 73 по-добре набира. P.S. А бял негър има- Майкъл Джексън не го ли познаваш )))?
    Бил съм в USA и съм карал американски автоматици. Повечето са мудни /НЕ БАВНИ/ Там масовите коли се правят с друго предназначение
    А колкото до Майкъл Джексън то вече не се знае какъв пол е камоли дали е негър, японец,.... или бял
    ...да не се отклоняваме от темата....

  5. #20
    Lead Bounder valjo's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    София
    Age
    49
    Posts
    6,080

    Default

    Quote Originally Posted by Dexer
    Quote Originally Posted by Kefo

    Таблото и панела м/у седалките наистина е изпипан много добре и изглежда по-внушително от на ръчните.
    Пуснете някоя снимка да го видиме това внушително табло де, само вие ли ще си го знаете


    снимката е от Кефо enjoy
    '04 Alfa Romeo GT 1.9 JTDm Q2 150cv heavily tunned
    '02 Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 150cv, remapped by Bobo
    '99 Alfa Romeo 145 1.6 TS 120cv - ex

  6. #21

    Default

    Сега като се замисля май не е нищо особенно Можели са да го изпипат много по-добре и с тоя пластмасов лост.... :wazuup:

    Можело е да бъде нещо такова..




  7. #22

    Default Ne6to mnogo ste se obarkali

    Нещо много сте се объркали. Аз имам такава и Алфа и въобще не е скопена. Предлагам test drive на който не вярва.

  8. #23
    Болен алфист virusalfa's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Благоевград
    Posts
    2,382

    Default !

    не е шега работа да я надвиеш тая,тука не чип-и интеграл-тунинг не помага
    Аlfa 164 Super 2.5TD

  9. #24

    Default

    Селеспида е супер наистина съм очарован И не е като другите автоматици да бучат на полусъединител а като дадеш рязко газ и тя сама рязко отпуска съединителя наистина левия ти крак се чувства доста по добре. За града е голяма екстра особено когато го пуснеш на абсолютно автоматичен режим. А ако искаш спортно каране след 5000 оборота сменя скоростите с похвална бързина и хубавото е че не стига до прекъсвач а на 7000 минава на следващата предавка. И когато връщаш предишна предавка сама си подава междинна газ
    Иначе когато сменяш предавките преди 5000 ги сменя малко по бавно. Единственото което евнтуално мога да го отчета като минус е че при старт като дадеш пълната газ качва до 2500 оборота и отпуска съединителя, изобщо не превърта гуми но имам известни колебания дали с нормалната скоростна кутия не се постига по-добър старт.
    Като цяло е супер. Спокойно мога да кажа БРАВО на италианците!!!
    XTruck

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •