Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 43

Thread: Да се похваля - имам си нова Алфичка! ;)

  1. #16
    Болен алфист cvetelin's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Ruse
    Age
    40
    Posts
    1,678

    Default

    Честито колега!! Страшна е !
    Много безаварийни!!
    ех. AR 166 FL 2.0 TS еx. AR 164 2.5 TD Super ex. AR 75 2.0 TS ex. AR 146 BOXER

  2. #17
    Старши алфист reptli's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    София,Младост 1
    Age
    33
    Posts
    801

    Default

    страхотна е :P

    да ти е честита и много много безавариини


    даже май съм я виждал в надежда
    Alfa Romeo 146TD '97 156 2.4 20v

  3. #18
    Запален алфист
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    София, кв. Надежда
    Age
    37
    Posts
    306

    Default

    Еее само положителни мнения, много се радвам че ви хареса, понеже знам че тук сме се събрали все ценители! Искаше ми се да е JTD но какво да се прави, следващата ще е дизеларка, може даже 156. На пътя изглежда още по добре заради спортното окачване. Има малко забеежки по боята но като събера някой лев ще я оправя!
    Alfa 145, 1.6 TS, 120hp, 99'


  4. #19
    Младши алфист
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Варна
    Posts
    1

    Default

    Честито!!, с малко късмет и аз ще се сдобия с Alfa след седмица !
    get headless
    ----
    146 @1.6

  5. #20
    Алфист gigi's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    88
    Posts
    2,229

    Default

    Супер е!! Честито и само безаварийни.
    П.С тия мишоци в КАТ какво са се заяждали

  6. #21
    Запален алфист
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    София, кв. Надежда
    Age
    37
    Posts
    306

    Default

    Е бяха ми се заяли нещо, праил съм се бил на отворен Абе не ме харесаха общо зето, знам ли ги аз, смотаняци, добре че имах връзки че немаше да ме пуснат и щеха да я конфискуват за проверка понеже номера на двигателя не ми се виждаше. После пък на гишетата ми се зааядоха че са ми били нередовни документите, искараха че съм я откраднал, аз има напраих скандал и след това стана още по сложно да ме пуснат В крайна сметка сичко мина, за другия път вече ще знам всичко със подробности и няма да имам проблем(да се надяваме). Като изключим КАТ всичко около вноса мина както трябва!
    Alfa 145, 1.6 TS, 120hp, 99'


  7. #22
    Здрав Алфист vladu's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Sofia
    Posts
    801

    Default

    те тва ти е играта ...
    много хубава.
    Ex: 146ti, 146JTD, 147JTD, Lexus IS220D, Lexus IS200 Auto, Swift Sport, Subaru Legacy IV
    Subaru Outback '09 & Alfa Romeo 156 2.4JTD

  8. #23
    Запален алфист
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    София, кв. Надежда
    Age
    37
    Posts
    306

    Default

    Да ви попитам ако реша да я продам какви пари мога да й взема, при положение че има почти всички екстри. За сега не правя такива планове, но ако зема още някой лев може да отскоча за едно JTD. Иначе вече много си я обичам и все повече започвам да се отдалечавам от тая мисъл! Alfa is a Passion!
    Alfa 145, 1.6 TS, 120hp, 99'


  9. #24

    Default

    Quote Originally Posted by ultrashock
    Да ви попитам ако реша да я продам какви пари мога да й взема, при положение че има почти всички екстри. За сега не правя такива планове, но ако зема още някой лев може да отскоча за едно JTD. Иначе вече много си я обичам и все повече започвам да се отдалечавам от тая мисъл! Alfa is a Passion!
    ами аз като гледам пазара към 5500 лв.
    Lexus IS200

  10. #25
    Запален алфист
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    София, кв. Надежда
    Age
    37
    Posts
    306

    Default

    Тя до тук ми излезе повече от 5500 като включим каско и разни други неща! Гледам има над 6К в mobile.bg За сега просто няма да я пускам първо пари да зема и да и се нарадвам!
    Alfa 145, 1.6 TS, 120hp, 99'


  11. #26

    Default

    Quote Originally Posted by ultrashock
    Тя до тук ми излезе повече от 5500 като включим каско и разни други неща! Гледам има над 6К в mobile.bg За сега просто няма да я пускам първо пари да зема и да и се нарадвам!
    да ама каското и другите не6та винаги остават за твоя сметка на мен мойта алфа ми се връзва до тук над 5000 лв, така 4е прави сметка а за пове4е от 3900 едва ли може да се продаде
    Lexus IS200

  12. #27
    Запален алфист millko's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    София
    Posts
    152

    Default

    Вижте каква обява видях,обаче моя човек с немския го няма в момента.Горе долу разбирам.че мотора тресе Ако някой знае езика да каже. http://mobile.de/SIDLHDmzNVVKAk7rI43...1111253270147&
    Alfa Romeo 155 2.5 TD 96год.VM 31B,155 2.0 16V 96 год и Fiat Tipo 1.6 IE 95 год.

  13. #28

    Default

    Quote Originally Posted by millko
    Вижте каква обява видях,обаче моя човек с немския го няма в момента.Горе долу разбирам.че мотора тресе Ако някой знае езика да каже. http://mobile.de/SIDLHDmzNVVKAk7rI43...1111253270147&
    А бе някаква ролка ли какво ли или самия ремък (ама не е само той) е преебана на ангренажния ремък.. Мотора се въртял казват.. купувай докато не е свър6ило
    Lexus IS200

  14. #29
    Запален алфист millko's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    София
    Posts
    152

    Default

    Само се чудя как е станало на 13 000 км.? Извинявай,забравих да ти честитя колата и да ти пожелая много, много
    безаварийни километри.Перфектна е!!! А,колкото до КАТ, имах абсолютно същите проблеми като твоите.На мен даже ми писаха ,че нямам ръчна(държала 40 % ) и сега пак отново на опашката.След цялостно проучване се оказа , че всичко отзад е ново и няма как да не държи ръчната,още повече че колата не може да отлепи като е дръпната. Сега като отида ще видят какво значи да се правиш на ОТВОРЕН!!!
    Alfa Romeo 155 2.5 TD 96год.VM 31B,155 2.0 16V 96 год и Fiat Tipo 1.6 IE 95 год.

  15. #30
    Запален алфист
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    София, кв. Надежда
    Age
    37
    Posts
    306

    Default

    По -добре недей да им се праиш там че винаги могат да ти се издразнят и да те преебат. А тая жълта алфичка е перфектна ако няма сериозен проблем заслужава да се земе на автовоз, ако не я искаш аз я зимам ако някой ми я доката :P Къде горе долу се намира колата, че името на града не ми говори нищо! Аз мога да кажа на чичо ми да се обади да разпита че го чатка немския но ако много далече от Берлин няма да мога да се справя, най-хубавото е че може да я купи и за да не се продаде бързо и аз да отида да си я вкарам! ммм много съм и навит само кажете града в който се намира в коя част на Гермнаия е!?
    Alfa 145, 1.6 TS, 120hp, 99'


Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •