Results 1 to 4 of 4

Thread: Landi LSI NSI

  1. #1
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    София
    Posts
    35

    Default Landi LSI NSI

    Moмчета,Добър вечер.Искам да ви попитам нещо с риск да съм нахален-имам горенаписания газов инжекцион на Алфата,доволен съм като цяло,но искам да попитам някой има софт за диагностика(и ако има да ми го прати),ако променя температурата и оборотите за обръщане на газ ще прецакам ли нещо?Не взимам хляба на никой просто ми е интересно и да боже да науча нещо ново!Поздрави
    Alfa Romeo 147 1.6 105bhp. 01'

  2. #2
    обикновен газаджия robygas's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    sofia
    Age
    58
    Posts
    3,478

    Default

    Софтуер не мога да ти пратя защото моя е с ключ, но във нета има доста кракнати версии. Оборотите стандартно са на 1600, но не пречи да бъдат променени. За температурата не е препоръчително да е под 40 градуса иначе минималната на софтуера е 25, но тя може да е такава само за метан евентуално.
    Ако искаш ела и ще ги променим.
    0887 26 38 78 - "Robygas"- Роби
    Автогаз сервиз-
    http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=71727

  3. #3
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    София
    Posts
    35

    Default

    Благодаря ти много,виждам,че си много голям пич и с удоволствие ще доида,но за съжаление нямам никакво време през деня.
    Колата в момента сменя някъде около 60 градуса,ще има ли проблем ако я направя на 40,а за обороти нз като подам газ сменя,а дали 1600 нз
    А и не откривам нищо в нета за този модел газова,прощавай искам да те питам тази газова хубава ли е? Карам колата година не съм имал проблеми,но ми се иска да чуя мнението ти,понеже си компетентен.Благодаря предварително!
    Alfa Romeo 147 1.6 105bhp. 01'

  4. #4
    обикновен газаджия robygas's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    sofia
    Age
    58
    Posts
    3,478

    Default

    Уредбата е от най-висок клас. За съжаление като всички системи и тази марка се развива доста бързо и модела който имаш не е от най-новите, но докато работи ще ти служи вярно.
    За температурата -ако гледаш стрелката на уредите за мотора тя винаги е по-висока от реалната температура на изпарителя където е датчика на газовата уредба така, че е нормално да има разлика. Има вариант и проблема да е в самия датчик на газовата. Изобщо, трябва да се погледне със софтуер за реална картинка.
    Не е проблем да я видя и в събота сутрин ако ми звъннеш да се уговорим.
    0887 26 38 78 - "Robygas"- Роби
    Автогаз сервиз-
    http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=71727

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •