Results 1 to 3 of 3

Thread: Проблем с багажника

  1. #1
    ThuG 4 LiFe Raiko0's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Варна
    Age
    33
    Posts
    152

    Default Проблем с багажника

    Здравейте имам проблем с багажника. На екранчето ми показва че багажника е отворен а той всъщност е затворен и немога да си заключа колата с алармата защото постоянно се задейсва. До преди 3-4 дена нямаше проблеми и не показваше такива неща и от самосебе си алармата е почнала да пищи от 2 дена някъде. Днес като влязох и като дадох контакт се зачудих защо показва че багажника е от ворен излязох и го отворих с ключа и го затворих и пак същото показва на моменти дори лампата ту иска да изгасне ту светва. И всичко това става без да съм бил в колата.... от самосебе си се е прецакало нещо дайте някакъв съвет какво да правя.
    Alfa Romeo 146 1.9 JTD 105 k.c. '99 *еХ на кенчета

    Alfa Romeo 159SW 150 ++ '07

  2. #2
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,846

    Default

    ---
    Last edited by ivan dimitrov; 26-02-2019 at 20:16.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  3. #3
    ThuG 4 LiFe Raiko0's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Варна
    Age
    33
    Posts
    152

    Default

    Вчера махнах кората и стигнах до механизма с датчика ноо той е така наврян че немога нито да разкача кабела на датчика нито да видя за какво иде реч в целия механизъм.
    Иначе разбутах лостчето което контролира датчика и лампата ту свети ярко червено за отворен багажник и като цъкна механизма с отверка яркостта на лампата спада доста но все пак свети и от време на време ми задейства алармната. Но дизела си пали след като алармата е пищяла 3 дена
    Alfa Romeo 146 1.9 JTD 105 k.c. '99 *еХ на кенчета

    Alfa Romeo 159SW 150 ++ '07

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •