Results 1 to 3 of 3

Thread: Проблем с дистанционното и багажника

  1. #1
    Младши алфист SportwagonAzzura's Avatar
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    България
    Posts
    23

    Default ..............

    ///////////////////////
    Last edited by SportwagonAzzura; 14-02-2014 at 18:03.
    156 Sportwagon 1.6 TS 00'

  2. #2
    започва да се пристрастява bobi_kvo's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    София
    Posts
    90

    Default

    Quote Originally Posted by SportwagonAzzura View Post
    Случи ми се следното премеждие....багажника ми се отваряШЕ с копчето на ключа, винаги до сега е работело перфектно , преди месец приятелката ми при затваряне на багажника може би го засили повече и дотам , при натискането на копчето за багажника се чува само едно цък и не се отваря , а проблема е че не се отваря и от ръчката до шофьорската седалка а само с ключа (и тоя проблем се появи след заветното затваряне) , също за да се затвори добре багажника вече е нужно малко повече усилие а преди се затваряше плавно , имаше пластмаса около механизма на ключалката на самия багажник която преди и след ударът си беше счупена и се мандрахерцаше наляво-надясно, ядоса ме и я извадих , мислех си че проблемът може да е от нея и след махането да се оправи но уви , къде трябва да гледам ако има начин да си оправя проблема сам да не ходя по майстори
    Има някакви пружини които опъват едни ръчки малки ама честно казано нищо не разбирам от ключалки та който може да помага
    може заключващия механизъм да се е разхлабил от вибрациите , отвори си багажника и виж дали се движи (говоря за механизма който е на купето) , ако има някакво движение взимаш ключе 13 стягаш и си ти (имах подобен проблем, но при мен не искаше изобщо да се затвори вратата - беше пропаднало и не се събираха двете части) ..Късмет
    GTV 2.0 TS 16V 1998
    HYUNDAI I20 1.1 CDRi 2013

  3. #3
    **\/** tonov's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Мездра
    Age
    49
    Posts
    4,221

    Default

    A може би трябва просто да си регулираш бравата. Възможно е от удара куката да се е изместила надолу и сега вратата е затворена под напрежение - съответно на машинката не й стига сила да задейства.
    166 2,4JTD 20V Sportronic Edizione collezionisti
    ex 156 2,4JTD; ex 146ti; ex 145 1,6 boxer

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •