Results 1 to 4 of 4

Thread: Един нов фен

  1. #1
    Запален алфист alfaromeo16vVarna's Avatar
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Варна
    Age
    34
    Posts
    471

    Default Един нов фен

    Здр колеги от няколко дена съм горд собственик на алфа ромео 156 1.6 120 hp.Като за начало искам да кача малко снимки на колата ,а за по нататак ще мислим . За колегите от Варна ще ги помоля да ми помогнат като ми кажат нещо за срещите вав Варна и разбира се няма да откажа по някой полезен съвет за марката алфа,тъй като до сега съм карал 4 години VW голф.Там имаше събори всяка година на точно определена дата няколко през годината.Тук пак така ли е кога са съборите ако знаете ми пишете.Това е засега поздрави.:bowd own:

  2. #2
    Турболентен ShoxXx's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,753

    Default

    Честито и със здраве!

    Събора се провежда най-често есента и се нарича Италфест. Има отделен раздел във форума, в който ще можеш да прочетеш повече, както и да видиш снимки и клипчета.

  3. #3

    Default

    Добре дошъл
    Честита придобивка,да си я караш със здраве.

    Варненската група е стабилна,няма да имаш проблеми с нищо.

    Това е хубаво,че се интересуваш от самото начало за срещи и събори.Силно се надявам да останеш доволен от всичко случващо се във форума и по принцип.

    Успех с Алфичката
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  4. #4
    Запален алфист alfaromeo16vVarna's Avatar
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Варна
    Age
    34
    Posts
    471

    Default

    Благодаря,като цяло все още само разглеждам докато свикна сас самия форум

    ---------- Post added at 20:05 ---------- Previous post was at 20:02 ----------

    А това за събора Итал фест само един път в годината ли е ,аз мислех че е 4,5 пъти в годината на различни места

    ---------- Post added at 20:09 ---------- Previous post was at 20:05 ----------

    Колеги освен тва тук вав форума има ли магазин за фенове кадето всеки може да си поръча някакав аксесоар разбира се чрез заплащане някакви фланелки,ключодаржатели,и др благодаря предварително

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •