Results 1 to 5 of 5

Thread: Проблем с парното

  1. #1
    започва да се пристрастява skyplex's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    82

    Default Проблем с парното

    Здравейте! Четох много теми за проблем с парното, но никой с точно същия проблем та... Преди няколко месеца смених конзолата за парното. След смяната духаше само студено след около ден каране всичко се оправи. Преди няколко дни ми падна акумулатора, след това отново конзолата отказа да работи, чуват се странни звуци и понякога парното се включва, но само студено. При всяко следващо запалване парното ту духа (само студено) ту въобще не подава признаци за живот. Пробвах със същата конзола (която работи) но абсолютно същия проблем. Въпроса ми е някой има ли решение на този проблем?

    156 1.8 1998

  2. #2
    No brain,no pain. myato's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Плевен
    Posts
    3,920

    Default

    Quote Originally Posted by skyplex View Post
    Здравейте! Четох много теми за проблем с парното, но никой с точно същия проблем та... Преди няколко месеца смених конзолата за парното. След смяната духаше само студено след около ден каране всичко се оправи. Преди няколко дни ми падна акумулатора, след това отново конзолата отказа да работи, чуват се странни звуци и понякога парното се включва, но само студено. При всяко следващо запалване парното ту духа (само студено) ту въобще не подава признаци за живот. Пробвах със същата конзола (която работи) но абсолютно същия проблем. Въпроса ми е някой има ли решение на този проблем?

    156 1.8 1998
    На диагностика трябва да преобучиш модула на климатика.
    Alfa Romeo 1.9 JTD 00

  3. #3
    започва да се пристрастява skyplex's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    82

    Default

    А това всеки път ли ще трябва да се прави ако падне акумулатора ?

  4. #4
    No brain,no pain. myato's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Плевен
    Posts
    3,920

    Default

    Quote Originally Posted by skyplex View Post
    А това всеки път ли ще трябва да се прави ако падне акумулатора ?
    Не би трябвало, но няма гаранция. Аз поне нямам отговор защо се получава това.
    Alfa Romeo 1.9 JTD 00

  5. #5
    започва да се пристрастява skyplex's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    82

    Default

    Здравейте отново! Ходих на майстор почисти ми стъпковия мотор на парното и всичко си беше окей за ден-два... но се случи следното. Слушах си музика и когато дойде време да я запаля на контакт всичко изгасна.. махнах и сложих клемите на акумулатора всичко си беше окей, НО парното отново отказа. Защо при всяко сваляне на акумулатора парното не работи? И от какъв зор си губи така тока, клемите не са хлабави не са и клеясали...
    Last edited by skyplex; 26-12-2013 at 22:39.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •