Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 21 of 21

Thread: Странно чукане

  1. #16

    Default

    Quote Originally Posted by kolilord View Post
    Относно проблема: -при дърпане на колата на първа напред назад чукане не се чуваше.
    -тампоните на ауспуха са здрави и няма паднали
    - в амортисьорите не усетих никакво мърдане или чукане.
    А днес за капак като карах колата при един познат за мнение колата изобщо не чукна.
    И моята е така, понякога на паваж нещо тропа, през повечето време не тропа, направих бърз преглед на ходовата част- нищо нередно не видях, напролет ще я разглобя по-основно.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  2. #17
    Бад Мадър Факър SandoOne's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    София
    Posts
    1,516

    Default

    Там. Стабилизираща щанга смених ги 20k отново те са консуматив
    Алфа Ромео 156 1.8 ГИ T.S 98 г.by The Cleaner (Радко шарниро избивача , човека с големия чук!!!)
    Фиат Пунто 1.1 6 спид Агу Ex.

    И да не забравим да сложим бяла роза върху кубчето скраб което ще остане някой ден от алфати ни ...
    Ramstein - Benzin
    https://www.youtube.com/watch?v=SEGLhUZRZdY

  3. #18
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    Quote Originally Posted by SandoOne View Post
    Там. Стабилизираща щанга смених ги 20k отново те са консуматив
    Абе пич, ти колко имаше по български едно време ? Срамота... Сега вероятно ще ме нахраниш от което ще си проличи и нивото ти на култура, но все пак се замисли малко като пишеш нещо и го пиши така че другите да разберат какво искаш да кажеш.
    Нямам за цел да се заяждам с теб, дори бих те черпил по бира някой ден ако се видим.

    Сега по темата, сутрин и аз имам подобен проблем от време на време. След като запаля се чува лек метален звук "чук чук", все едно да вземето ключе 10 и да укате леко по изпускателните тръби. Предполагам че е нещо по тръбите, огледах и не открих разхлабено и скъсано. При натискане на съвединителя няма промяна, звука остава същия. След няколко минути звука изчезва, появява се само на студен двигател.
    Други идеи...
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

  4. #19

    Default

    Да не би да ви дрънчат катализаторите, иначе на студен двигател чукат повдигачи.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  5. #20
    Бад Мадър Факър SandoOne's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    София
    Posts
    1,516

    Default

    Quote Originally Posted by mirchozo View Post
    Абе пич, ти колко имаше по български едно време ? Срамота... Сега вероятно ще ме нахраниш от което ще си проличи и нивото ти на култура, но все пак се замисли малко като пишеш нещо и го пиши така че другите да разберат какво искаш да кажеш.
    Нямам за цел да се заяждам с теб, дори бих те черпил по бира някой ден ако се видим.

    Сега по темата, сутрин и аз имам подобен проблем от време на време. След като запаля се чува лек метален звук "чук чук", все едно да вземето ключе 10 и да укате леко по изпускателните тръби. Предполагам че е нещо по тръбите, огледах и не открих разхлабено и скъсано. При натискане на съвединителя няма промяна, звука остава същия. След няколко минути звука изчезва, появява се само на студен двигател.
    Други идеи...
    Пиша на таблет просто не съм много добър с клавиатурата
    Алфа Ромео 156 1.8 ГИ T.S 98 г.by The Cleaner (Радко шарниро избивача , човека с големия чук!!!)
    Фиат Пунто 1.1 6 спид Агу Ex.

    И да не забравим да сложим бяла роза върху кубчето скраб което ще остане някой ден от алфати ни ...
    Ramstein - Benzin
    https://www.youtube.com/watch?v=SEGLhUZRZdY

  6. #21
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    При мен не са повдигачи, тях ги знам как чукат. За катализатора не се бях сетил, трябва да я огледам на канал като е студена. Доколкото се сещам евро4 имаше сонда след каташизатора, а моя е евро3 и би трябвало да може да се махне без да се пипа софтуерно.
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •