Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 41 of 41

Thread: 1.9ЖТД vs 1.6TS и 2.0TS

  1. #31
    JTD проповедник trustworthy's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Варна
    Posts
    5,167

    Default

    Quote Originally Posted by Neokill
    ...само по китайски джапанки остава ...
    За Максис ли говориш
    _______
    146 JTD - ex
    Renault Megane II 1.5 dci - ex

    Nissan Qashkai 2.0 CVT - current

  2. #32
    Нечлен с член Neokill's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Burgas
    Posts
    1,091

    Default

    Quote Originally Posted by ne0
    ne0 VS KGB

    Реших (щото съм от позиция да взимам решения), че дизелите трябва да зареждат на БЕНЗИНостанциите между 03:00 - 03:30 през нощта при условия ще го правят на специални места (срамни) зад БЕНЗИНостанциите.
    Само при условие че ти ми сипваш нафтата И да не забравиш да измиеш и джамовете
    '08 Alfa Romeo 159SW ti 1.9 JTDm *'98 Alfa Romeo 145 1.6 T.S *
    Ex -'98 Alfa Romeo 156 1.9 JTD
    Ex - '93 Alfa Romeo 33 1,7 I.E, Ex - '90 Alfa Romeo 33 1,5 I.E

  3. #33

    Default

    Немаш проблем щом тва е условието да не ми се мяркат печки по пътищата... 17 + секундни

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  4. #34

    Default

    Quote Originally Posted by ne0
    Немаш проблем щом тва е условието да не ми се мяркат печки по пътищата... 17 + секундни
    Май ще пада голям майтап скоро...

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  5. #35

    Default

    Май бая пари ще се дават за подобрения.....

    Май каквото и да се случи фактите са факти, не е срамно да паднеш от кола 5 пъти по-скъпа, с по-голям обем, с турбо........... с много пари за тунинг.....
    само ЗКУ-то май не ти е предимство....
    Така, че всичко освен моя поредна победа няма да е новина.....

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  6. #36

    Default

    Споко, подобрения никакви няма да се правят ....само грешката в ЕКУто ще се оправи...да мога да си карам и над 3500рпм.

    С много пари за тунинг ми хараса като израз...като изключиме чипа май сам дал и по-малко от тебе....говоря за тунинг по двигателя.

    Пак се изказваш неподготвен....

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  7. #37

    Default

    Само една услуга си направи, Не казвай пак някъде, че си бил Гиги както днес на срещата...

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  8. #38

    Default

    Аз съм подготвен къде треба... по форумите има много подготвени... ама аре си лягаме че утре бачкане...
    Кат си готов отиваме на Жабура и снимаме с камера.
    Кажи реално кво време даваш?

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  9. #39

    Default

    Quote Originally Posted by KGB
    Само една услуга си направи, Не казвай пак някъде, че си бил Гиги както днес на срещата...
    Не плети интриги, ейййй. Гиги е пич и се видя.. от 5 старта ме би всичките и ми даде шанс и аз да мина напред.... НЕ ПЛЕТИ ИНТРИГИ, черно радио нещем...!!!!! Или казваш ено към едно казаното или не казвашшшш. Не чух да споменаваш, че в тоя старт Гиги не тръгна добре и ме размина след 140 и т.н. .... не каза, че моята кола бега за 16,7 а неговата за 16,2.., !!!
    Нали!
    Ясно!

    Аре стига сме правили густо на семкаджиите.,

    Ти ко адвокат ли стана... Нали уж ние си спорехме, ко хубо беше па ся месиш стружки в тестото. Не стаа така ко има Гиги нещо да каже той ще ми го каже. Спора си е между мен и теб. И то е толкова просто. Беше победен. Ок. Кат си оправиш колата ще се пуснем пак ще снимаме.... И така смао да не се наложи вода от 10 - тия кладенец. Аз днеска загубих почти от всички и кво да кажа не ми е уред колота ли. да не съм луд пред 100 човека и фотоклетки... Тва е има победители и победени. Нещата се менят днеска аз утре ти, не си ги слагай на сърцето... аз просто се забавлявам

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  10. #40

    Default

    Quote Originally Posted by ne0
    Аз съм подготвен къде треба... по форумите има много подготвени... ама аре си лягаме че утре бачкане...
    Кат си готов отиваме на Жабура и снимаме с камера.
    Кажи реално кво време даваш?
    На жабура не съм ходил от 2 годинки да давам времена...ма и кво значение има божура....

    Айде легай, спи спокойно....аз имам още малко разговори по работа...и си чатим по форума...ма нещо няма с кой да се дразня

    Утре ако Бобо открие сервиза съм там евентуално...ако не излезне друга работа.

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  11. #41

    Default

    Quote Originally Posted by ne0
    Quote Originally Posted by KGB
    Само една услуга си направи, Не казвай пак някъде, че си бил Гиги както днес на срещата...
    Не плети интриги, ейййй. Гиги е пич и се видя.. от 5 старта ме би всичките и ми даде шанс и аз да мина напред.... НЕ ПЛЕТИ ИНТРИГИ, черно радио нещем...!!!!! Или казваш ено към едно казаното или не казвашшшш. Не чух да споменаваш, че в тоя старт Гиги не тръгна добре и ме размина след 140 и т.н. .... не каза, че моята кола бега за 16,7 а неговата за 16,2.., !!!
    Нали!
    Ясно!

    Аре стига сме правили густо на семкаджиите.,

    Ти ко адвокат ли стана... Нали уж ние си спорехме, ко хубо беше па ся месиш стружки в тестото. Не стаа така ко има Гиги нещо да каже той ще ми го каже. Спора си е между мен и теб. И то е толкова просто. Беше победен. Ок. Кат си оправиш колата ще се пуснем пак ще снимаме.... И така смао да не се наложи вода от 10 - тия кладенец. Аз днеска загубих почти от всички и кво да кажа не ми е уред колота ли. да не съм луд пред 100 човека и фотоклетки... Тва е има победители и победени. Нещата се менят днеска аз утре ти, не си ги слагай на сърцето... аз просто се забавлявам
    Относно Гиги....ще питаме другите днеска какво каза на срещата....за интриги не си намерил човека.

    Между другото не усещаш ли, че се базикам бре...ти си взел нещата на сериозно.

    А и семкаджиите трябва да ядат...нали????

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •