Results 1 to 7 of 7

Thread: Изкупуват ли се някъде старите катализатори

  1. #1

    Default Изкупуват ли се някъде старите катализатори

    Здравейте колеги някой да има актуална информация къде мога да си продам стария катализатор и евентуално каква цена мога да му взема ? колата е 1.4 TS. Благодаря предварително !!!
    Alfa 145 1.4/TS/1997'

  2. #2
    Младши алфист
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Пловдив
    Posts
    13

    Default

    Аз съм от Пловдив и съм чувал че на 3-4 места в града се изкупуват и хора са взимали към 100лв.Но в Плевен идея си нямам

  3. #3
    Болен алфист pininfarina's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Varna
    Age
    45
    Posts
    1,786

    Default

    В продавалника има няколко обяви за изкупуване на катализатори. Свързваш се с някой от тях, даваш му номера на катализатора, той ти дава цена и ако те устройва му го изпращаш по куриер с наложен платеж с опция за преглед - той го сверява за да е сигурен че му пращаш това, което трябва и плаща на куриера. Доколкото знам така процедират ако са от друг град.

    Автосервиз, Варна, ул.ДИмитър Пешев 38а, 0888757558
    Alfa Romeo GT 1.9 16v 05'

  4. #4
    започва да се пристрастява alfa1452.0's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    varna,dobrich
    Posts
    61

    Default ,..........

    Quote Originally Posted by pininfarina View Post
    В продавалника има няколко обяви за изкупуване на катализатори. Свързваш се с някой от тях, даваш му номера на катализатора, той ти дава цена и ако те устройва му го изпращаш по куриер с наложен платеж с опция за преглед - той го сверява за да е сигурен че му пращаш това, което трябва и плаща на куриера. Доколкото знам така процедират ако са от друг град.
    а ако е само керамика от катализатори ? ? ? и не знаем номерата ?смисъл имали идеа някой че имам 7-8 изпразнени понеже нямаше как да ги взема цели :Д :Д :Д

  5. #5
    Болен алфист Scrapera's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    София
    Posts
    1,268
    Blog Entries
    3

    Default

    Внимавай за колко го даваш, защото е пълно с прекупувачи които плащат примерно 50лв за катализатор който струва 250. Има хора които се занимават само с това и печелят доста.
    1996 164 Super TS LPG | 1997 164 Super TS

  6. #6
    Болен алфист pininfarina's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Varna
    Age
    45
    Posts
    1,786

    Default

    Quote Originally Posted by alfa1452.0 View Post
    а ако е само керамика от катализатори ? ? ? и не знаем номерата ?смисъл имали идеа някой че имам 7-8 изпразнени понеже нямаше как да ги взема цели :Д :Д :Д
    Ако те интересува мога да ти дам телефона на човек във Варна, който ги изкупува. Пича е много коректен.
    Оня ден свалих на черокито и му го занесох да го извади и отново да зашие гърнето му. Плати ми 300 лева чисто за него!

    Автосервиз, Варна, ул.ДИмитър Пешев 38а, 0888757558
    Alfa Romeo GT 1.9 16v 05'

  7. #7
    започва да се пристрастява alfa1452.0's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    varna,dobrich
    Posts
    61

    Default

    като е само керамика без гърнето ми се правят на хитри да ги пращали за анализ който траел 2-3 дни и т.н. и там ги мелят и прочие и аз от къде да знам дали няма да ми върне после нещо друго и да ми каже пич не става аз в германия съм издавал хората ги цъкат с пистолета и до там казва става давам еди толкова и тва е ! тез тука хитри търговци !

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •