Results 1 to 3 of 3

Thread: 1.9 td помощ

  1. #1
    започва да се пристрастява budged3d's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    sofia
    Posts
    87

    Default 1.9 td помощ

    така значи на ГНП то има един + постоянен който отва и е хванат на един клапан отгоре с гайка въпроса ми е на какъв принцип работи този клапан продава ли се по магазините и дали може да дава на късо за част от секундата

  2. #2

    Default

    При мен замина един от сервизните бушони, когато ми даде на късо.
    http://clubalfaromeo.com/forum/album...pictureid=3611
    Ограденото на снимката се измести и се опря за кабела.

  3. #3
    започва да се пристрастява budged3d's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    sofia
    Posts
    87

    Default

    Quote Originally Posted by soldier View Post
    При мен замина един от сервизните бушони, когато ми даде на късо.
    http://clubalfaromeo.com/forum/album...pictureid=3611
    Ограденото на снимката се измести и се опря за кабела.
    лошото при мен е че нямаше никакъв бушон и се стопи кабела някога някой го е опънал този кабел като е махан имобилайзера и е сложен директно без никакви предпазители днес разглобих всичко смених целия кабел за щастие другите кабели покрай този са здрави ,сега на новия кабел съм сложил и бушон колата в момента си пали върви всичко и е нормално ,но за част от секундатата от този клапан става някво късо и бушона гори слагам нов всичко си е ок тази клема на клапана я смених и нея бушона съм го сложил непосредствено преди клапана,проблема ми е или клапана или в гнездото на бушона щото е от най евтините и мисля че не прави добра връзка с бушона ,странното е че може да изгори когато си иска ,на место с мултицета като мера всичко си е ок ,но като карам понякога и изгаря та за това питах има ли опция този клапан да прави някакво късо са част от секундата не мога да го хвана с уреда ,като я мера всичко си е ок и както си карам бам изграя бушона сменям го и газ тва е :Д

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •