Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 35

Thread: Могат ли да ми изгорят фаровете ако паля докато са включени

  1. #16
    Запален алфист charmario's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    София
    Posts
    108

    Default

    От 3 дена имам Алфа и това с фаровете и запалването ми е поредната приятна изненада - никакъв шанс да усъмнеш без акумулатор. На предишната ми VW Jetta така ми беше паднал акумулатора веднъж, та оттам ми се заключиха вратите барабар с ключовете в купето, трябваше да бягам за резервните, алармата пищеше и станах за смях в целия квартал . Сега обаче това няма как да ми се случи .
    Alfa Romeo 145 Boxer 1.6 I.E. 8V 103 hp


  2. #17
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Sofia
    Posts
    45

    Default

    Quote Originally Posted by charmario
    От 3 дена имам Алфа и това с фаровете и запалването ми е поредната приятна изненада - никакъв шанс да усъмнеш без акумулатор. На предишната ми VW Jetta така ми беше паднал акумулатора веднъж, та оттам ми се заключиха вратите барабар с ключовете в купето, трябваше да бягам за резервните, алармата пищеше и станах за смях в целия квартал . Сега обаче това няма как да ми се случи .
    4естито приятел с здраве да си я караш и все пак внимаваи може да ти се слу4ат други доста интересни работи мен на третия ден ми я дигнаха с паяка трябва да ти кажа 4е и на мен доста ми се смяха
    conductor de una Alfa 145 1.9 td наи сигурното място за една кола е на паркинга , но не за това са направени магистралите

  3. #18
    Здрав Алфист vladu's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Sofia
    Posts
    801

    Default

    мое ти изгорят ма мое и да не ти. Аз фарове не гася и не пускам - връткам ключа и после геврека ...
    Както каза колегата Крузейдър хората са измислили да ти спират ненужния ток докат се развръткаш.
    Ex: 146ti, 146JTD, 147JTD, Lexus IS220D, Lexus IS200 Auto, Swift Sport, Subaru Legacy IV
    Subaru Outback '09 & Alfa Romeo 156 2.4JTD

  4. #19

    Default

    сори за спама ма не моа се сдържа . оня ден на MacDrive един състезател с Орел Калибра , слиза от колата ( двигателя е запален )
    та слиза оня див селянин екипиран с ръкавици за каране ( лют състезател ) да си човърка нещо в багажника уж , по скоро да ми покаже дърената си бас каса .. и се оглежда намръщен такъв . Затваря багажника и тръгва да влиза обраткото в Орела .. и голема изненда , Орела се заключил . Умрях от смях , а двигателя си работи ..

  5. #20
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив
    Posts
    205

    Default

    Quote Originally Posted by vladu
    мое ти изгорят ма мое и да не ти. Аз фарове не гася и не пускам - връткам ключа и после геврека ...
    Както каза колегата Крузейдър хората са измислили да ти спират ненужния ток докат се развръткаш.
    И аз не ги гасих, щото си мислих, че като другите коли, като врътна ключа и фаровете се гасят, ама не. Застани до няква стена дето да си гледаш фаровете докато палиш да видиш коледна елха.


    ..., иначе за опела, кофти настроена аларма.
    ‘96 155 2.0 16v ts 150 bhp sport - чукнато, продъъ се на части

  6. #21
    Здрав Алфист vladu's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Sofia
    Posts
    801

    Default

    ба на мойта спират бе - ще погледна довечера.
    Ex: 146ti, 146JTD, 147JTD, Lexus IS220D, Lexus IS200 Auto, Swift Sport, Subaru Legacy IV
    Subaru Outback '09 & Alfa Romeo 156 2.4JTD

  7. #22
    iron man Pinky's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    София
    Age
    74
    Posts
    2,648

    Default

    то от днес вече май не е задължително на фарове. Или от следващия месец ли беше? По "Витоша" сутринта казаха, че е от днес...
    I just have a hunch that Stalin is not that kind of a man. I think that if I give him everything I possibly can and ask for nothing from him in return, he won't try to annex anything and will work with me for a world of democracy and peace
    Roosevelt

  8. #23
    циничен ницшеанец търтей's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    7,058

    Default

    Quote Originally Posted by Pinky
    то от днес вече май не е задължително на фарове. Или от следващия месец ли беше? По "Витоша" сутринта казаха, че е от днес...
    аз съм си на фарове
    предпочитам да ме виждат
    пък и да изгорят крушките - 5 лв са парчето у магазина
    Не о хлѣбѣ единѣмъ живъ будетъ человѣкъ

  9. #24
    iron man Pinky's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    София
    Age
    74
    Posts
    2,648

    Default

    хубави няма ли да и сложиш?
    I just have a hunch that Stalin is not that kind of a man. I think that if I give him everything I possibly can and ask for nothing from him in return, he won't try to annex anything and will work with me for a world of democracy and peace
    Roosevelt

  10. #25
    циничен ницшеанец търтей's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    7,058

    Default

    Quote Originally Posted by Pinky
    хубави няма ли да и сложиш?
    еми кат ми аресва как светат тия
    но и от най-убавите (разбирай скъпи) да сложа - пак не е неква космическа сума дето да се стискам
    Не о хлѣбѣ единѣмъ живъ будетъ человѣкъ

  11. #26
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Oт днеска е ма и азе си карам на лампи шот вече свикнах
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  12. #27
    Болен алфист BatVas's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    3,048

    Default

    И аз карам на лампи - иначе е от днес.
    Абе не горят толкова лесно тия крушки бе - няма да се плашите. Аз редовно като я гася не врътвам клучето и сутрин като паля - паля на фарове. Ама няма проблем с крушките - постоянно съм на фарове - аз съм с Филипа

    П.П. Търтей сложи едни хубави крушки бе - сега има едни нови на филипс +80%. Комплект от две крушки май 70-80 лева ама да ти кажа аз като си смених крушките (предните ) с филипса бая разлика има.
    2.0 8V - R4 T.S -164 Super -ЕX, 2.5 12V - V6 - 155 Super-EX, 3.0 24V - V6 - GTV CF3 -EX
    CLK 430 - V8 Monster-EX, Семейна Корола е150, 3-ка е36 за кеф

  13. #28
    циничен ницшеанец търтей's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    7,058

    Default

    Quote Originally Posted by BatVas
    П.П. Търтей сложи едни хубави крушки бе
    шъ сложим бре
    просто са чуда дали да не бодна директно ксенон кит
    Не о хлѣбѣ единѣмъ живъ будетъ человѣкъ

  14. #29
    Болен алфист BatVas's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    3,048

    Default

    Quote Originally Posted by търтей
    Quote Originally Posted by BatVas
    П.П. Търтей сложи едни хубави крушки бе
    шъ сложим бре
    просто са чуда дали да не бодна директно ксенон кит
    А това си е дилема.
    Ама те по принцип 156-ците светят добре и с хубави крушки. Иначе ксенонката си е ксенонка ама и по цифра
    2.0 8V - R4 T.S -164 Super -ЕX, 2.5 12V - V6 - 155 Super-EX, 3.0 24V - V6 - GTV CF3 -EX
    CLK 430 - V8 Monster-EX, Семейна Корола е150, 3-ка е36 за кеф

  15. #30
    циничен ницшеанец търтей's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    7,058

    Default

    Quote Originally Posted by BatVas
    ама и по цифра
    абе тва е според зависи

    ксенон мое се намери мноо ефтино в уса стига да има кой да ти го докара и после монтира
    Не о хлѣбѣ единѣмъ живъ будетъ человѣкъ

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •