Results 1 to 4 of 4

Thread: въпрос за 146-дизел

  1. #1
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Младост
    Posts
    86

    Default въпрос за 146-дизел

    Искам да попитам какво ви е мнението за 146-ца дизел?Дойде време да се разделя са мойта 145-ца,поради причината че вече ми е малка! Вчера видях в мобилето една красавица 2000 година!!Направо се влюбих.....!!По скъпа ли е подръжката от бензиновите?Какво да гледам евентуално ако тръгна да я купувам? Предварително благодаря!!!!!!!!!!!!
    ' 99 Lancia Delta TD-Super Economy

  2. #2
    Войник на съдбата Crusader's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Сливен
    Age
    47
    Posts
    1,737

    Default

    Ми в сравнение с boxer-а може да ти дойде малко по-скъпа, ма после ще го избиеш от икономията на гориво. Ако тази кола, в mobile.bg е читава, покупката наистина си заслужава, като вървеж даже ще ти хареса повече от твойта.
    Успех!
    Mitsubishi Outlander
    Mitsubishi Space Star
    Daihatsu Terios

  3. #3
    JTD проповедник trustworthy's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Варна
    Posts
    5,167

    Default

    Щом е била '00, може да погледнеш тази темаи по-специално писанията на Наката и моите, а защо не и на Владу в долната част на поста му. След 98 дизелите са комънрейли и се славят като доста надеждни и икономични.

    Избирай внимателно, особено мотора, че е доста скъп. Иначе колата си заслужава. Отделно може да потърсиш теми за тея коли. Има доста полезна информация писана за тях.

    Успех в избора!
    _______
    146 JTD - ex
    Renault Megane II 1.5 dci - ex

    Nissan Qashkai 2.0 CVT - current

  4. #4
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Младост
    Posts
    86

    Default

    Благодаря ти колега!След като разгледах темите,установих че не е по скъпа подръжка/като имам в предвид колко пари дадох за да оправя мойта върви нормално на бензин,заради газта/.
    ' 99 Lancia Delta TD-Super Economy

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •