Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 53 of 53

Thread: Взех си една Ланчия Тезис :)

  1. #46
    код "Счупена стрелка" code's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Бургас
    Posts
    4,034

    Default

    Quote Originally Posted by leketo84 View Post
    Ми да ти кажа за сериозно наливане става въпрос ! Сега светна лампа фар тоест изгорял бил датчика за кантара на фаровете имам и още туй онуй ааа и гуми и взех нови обслужване 800 лв. та се оказва много свирепа инвестицията , но да бях наясно и харесвам тази лимузина и дано след като всичко и стане 6 да го задържи така за по-дълго
    Такава кола се купува само с аргумента "ИСКАМ", после какво-що като си наясно какво те чака си наливаш и това е - колкото излезе толкова. Ама някои си мислят "Глей ся ква извънземна кола ша си зема за 8 бона, а другите глупаци нека да си купуват S по 20" и после като наближи цената на S с ремонтите реват на умряло. Да не говорим, че както обичам да повтарям, с такива коли само с пари не става, трябва да си болен мозък с голям мерак. Пожелавам ти скоро да я закрепиш и после само джиткане.

    156 Facelift 1.9JTD16V 159 1.9JTDm16V 166 2.0TS(eх) Fiat Fiorino 1.3JTD
    "Странно нещо е животът - днес караш с 200, утре те возят с 20"

  2. #47
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by leketo84 View Post
    Ми да ти кажа за сериозно наливане става въпрос ! Сега светна лампа фар тоест изгорял бил датчика за кантара на фаровете имам и още туй онуй ааа и гуми и взех нови обслужване 800 лв. та се оказва много свирепа инвестицията , но да бях наясно и харесвам тази лимузина и дано след като всичко и стане 6 да го задържи така за по-дълго
    Погледни дали не са забравили да включат машниката за фаровете,като са ремонтирали кутията,би трябвало да се намира от дясно закачена на някой носач,обикновено горен
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  3. #48
    влюбен в алфа leketo84's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    996

    Default

    Quote Originally Posted by code View Post
    Такава кола се купува само с аргумента "ИСКАМ", после какво-що като си наясно какво те чака си наливаш и това е - колкото излезе толкова. Ама някои си мислят "Глей ся ква извънземна кола ша си зема за 8 бона, а другите глупаци нека да си купуват S по 20" и после като наближи цената на S с ремонтите реват на умряло. Да не говорим, че както обичам да повтарям, с такива коли само с пари не става, трябва да си болен мозък с голям мерак. Пожелавам ти скоро да я закрепиш и после само джиткане.
    Благодаря ти
    Quote Originally Posted by Mury View Post
    Погледни дали не са забравили да включат машниката за фаровете,като са ремонтирали кутията,би трябвало да се намира от дясно закачена на някой носач,обикновено горен
    Ми да ти кажа веднага се върнах , но уви над задната дясна гума е този модул(кантар) и всичко си му беше закачено знам ли сигурно си му е дошло времето !
    П.С. Дано да е той виновен , защото утре ще мина да го взема и се надявам да се оправи
    Alfa Romeo is a wonderful way of life!

  4. #49
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by leketo84 View Post
    Благодаря ти


    Ми да ти кажа веднага се върнах , но уви над задната дясна гума е този модул(кантар) и всичко си му беше закачено знам ли сигурно си му е дошло времето !
    П.С. Дано да е той виновен , защото утре ще мина да го взема и се надявам да се оправи
    Аааа ти си сменяш без да е установен проблема
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  5. #50
    Обикновен Алфа потребител didod's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    София, много рядко Ст. Загора
    Age
    47
    Posts
    2,854

    Default

    Обикновено са 2 модула - отпред и отзад.
    Alfa Romeo 164 SUPER T. Spark /Base '95/ - gone for parts;
    Lancia Kappa JTD '98 -

  6. #51
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by didod View Post
    Обикновено са 2 модула - отпред и отзад.
    Да на предно ляво и задно дясно колело
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  7. #52
    влюбен в алфа leketo84's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    996

    Default

    Quote Originally Posted by Mury View Post
    Да на предно ляво и задно дясно колело
    А сега де в Джемини провериха само отзад утре ще им кажа да видят и предния модул
    Alfa Romeo is a wonderful way of life!

  8. #53
    влюбен в алфа leketo84's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    996

    Default

    Оказа се че наистина отпред с буксата е проблема ! Благодаря ви колеги спестих пари, време и нерви сега всичко е ток
    Alfa Romeo is a wonderful way of life!

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •