Page 7 of 7 FirstFirst ... 567
Results 91 to 104 of 104

Thread: закупуване на алфа 166

  1. #91
    тъп и упорит koolio's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    3,433

    Default

    Нищо не ти обяснявам, коментираме обявата.
    За тази цена - толкова. Може и да си е на реалните километри, но да е карана от мърляч. Или пък да е бил мърляч по отношение на външния вид, но да е поддържал и обслужвал редовно.
    Всичко трябва да се провери все пак.
    Ако ти е писано да се обесиш, няма да се удавиш
    AlfaRomeo 155 1.8 TS 129 к.с. 1995 г., AlfaRomeo 166 2.4 JTD 140 к.с. 2002 г. , Volvo S60 2.4D Sport 163 к.с. 2008 г. - EX;
    Opel Insignia ST 2.0 BiTurbo CDTI 194 к.с. 2014 г. (Алфа под прикритие)

  2. #92
    Болен алфист Scrapera's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    София
    Posts
    1,268
    Blog Entries
    3

    Default

    Може би си измислям? Цитирам:
    Имай предвид, че качеството на салона на фейслифта е много снижено спрямо първото поколение
    Да не говорим, че това са пълни глупости.
    1996 164 Super TS LPG | 1997 164 Super TS

  3. #93
    тъп и упорит koolio's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    3,433

    Default

    Тук можем да поспорим.
    Кожените салони преди фейслифта серийно са МОМО, с перфорирана кожа.
    При фейслифта се срещат такива, но масово са с някакъв балатум.
    Светлите табла не струват.
    Топката на скоростния лост при фейслифта е от някаква гадна пластмаса.
    И т.н.

    Твоята кола не съм я виждал, може да си е с хубав салон. Говоря за масовите случаи.
    Ако ти е писано да се обесиш, няма да се удавиш
    AlfaRomeo 155 1.8 TS 129 к.с. 1995 г., AlfaRomeo 166 2.4 JTD 140 к.с. 2002 г. , Volvo S60 2.4D Sport 163 к.с. 2008 г. - EX;
    Opel Insignia ST 2.0 BiTurbo CDTI 194 к.с. 2014 г. (Алфа под прикритие)

  4. #94
    Болен алфист Scrapera's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    София
    Posts
    1,268
    Blog Entries
    3

    Default

    Сядал съм в доста фейслифтови и балатум не съм видял никъде. За надпис Момо не знам. Светлото табло е много по-готино от черното за, и като цяло светлия салон. Черния за мен е тотално демоде, не съм в Мерцедес 500SE от 91ва. Въпрос на вкус. Топката е кожена, а капачето отгоре, на което са написани скоростите мисля, че е алуминиево.

    Аз 166 в момента нямам и не хваля, просто съм обективен. Фейса тва, фейса онова - ами радвай се на тъжния сом тогава. Нали е по-качествен. И има Тюв.
    1996 164 Super TS LPG | 1997 164 Super TS

  5. #95

    Default

    На мен пък фейса ми прилича на Хюндай от онези, големите. Кожата май е същата като на по-старите, не съм обърнал внимание. А сивите табла не са лоши, стига, да не са от онези кожените. Като цяло дизела си е смотан, независимо с колко клапани и какви коне. Истината е във V6 бензините, 2.5, 3.0 или 3.2...

  6. #96
    тъп и упорит koolio's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    3,433

    Default

    Quote Originally Posted by Tempras View Post
    Сядал съм в доста фейслифтови и балатум не съм видял никъде. За надпис Момо не знам. Светлото табло е много по-готино от черното за, и като цяло светлия салон. Черния за мен е тотално демоде, не съм в Мерцедес 500SE от 91ва. Въпрос на вкус. Топката е кожена, а капачето отгоре, на което са написани скоростите мисля, че е алуминиево.

    Аз 166 в момента нямам и не хваля, просто съм обективен. Фейса тва, фейса онова - ами радвай се на тъжния сом тогава. Нали е по-качествен. И има Тюв.
    Ми радвам му се.
    Няма нужда да се заяждаш като пубертет.

    ---------- Post added at 21:43 ---------- Previous post was at 21:42 ----------

    Quote Originally Posted by Doomguy View Post
    На мен пък фейса ми прилича на Хюндай от онези, големите. Кожата май е същата като на по-старите, не съм обърнал внимание. А сивите табла не са лоши, стига, да не са от онези кожените. Като цяло дизела си е смотан, независимо с колко клапани и какви коне. Истината е във V6 бензините, 2.5, 3.0 или 3.2...
    JTD е последният успешен и общопризнат двигател на концерна, ма щом казваш ...
    Ако ти е писано да се обесиш, няма да се удавиш
    AlfaRomeo 155 1.8 TS 129 к.с. 1995 г., AlfaRomeo 166 2.4 JTD 140 к.с. 2002 г. , Volvo S60 2.4D Sport 163 к.с. 2008 г. - EX;
    Opel Insignia ST 2.0 BiTurbo CDTI 194 к.с. 2014 г. (Алфа под прикритие)

  7. #97
    Болен алфист Scrapera's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    София
    Posts
    1,268
    Blog Entries
    3

    Default

    Истината знаем ние къде е, ама мултиджет на мен също ми хареса. А докато карах jtd само като го запаля и ми се повръщаше. Не беше Алфа, ама се тая. Направо е като трактор сравнено с мултиджет. В6 е мотора ама се почват едни газови инжекциони за не знам колко хиляди лева и после държиш в багажника огромната 17-ка резервна гума - не, благодаря. И без това има акумулатор, навигация, и не знам си още кво там, само мен ме няма. За мен jtdm е пушка за ежедневка, и няма нищо общо с разните ТДИ-та в които се чувствам като кочияш (някой го беше споменал тук някъде точно за ваг-ините и ми хареса. ) Супер тегаво реагират на подаването на газ и т.н., а jtdm може да се каже че си пасва с Алфа Ромео, или квото там е останало от марката.

    Кольо, не се заяждам ама точно това се получава. Имаш сом и плюеш фейса. А нямам нито едното, нито другото в момента, даже на пролет ще скоча на някой сом, ама не съм съгласен с тия глупости. То затова едното струва 3000 лева, а другото евро. Doomguy не знам на какво ти прилича, ама май ти харесва щото съм чел някъде че ти се искаш да си купиш по-нататък фейс. Кожата и аз мисля че е като на по-старите, ама да не каже пак Кольо че се заяждам.
    Last edited by Scrapera; 24-11-2013 at 23:54.
    1996 164 Super TS LPG | 1997 164 Super TS

  8. #98

    Default

    Quote Originally Posted by koolio View Post
    JTD е последният успешен и общопризнат двигател на концерна, ма щом казваш ...
    Че е успешен, успешен е. Не споря. Но някой си мислят, че карат едва ли не совалка, но нещата не седят точно така. Не визирам теб или колегата.

    Quote Originally Posted by Tempras View Post
    Истината знаем ние къде е, ама мултиджет на мен също ми хареса. А докато карах jtd само като го запаля и ми се повръщаше. Не беше Алфа, ама се тая. Направо е като трактор сравнено с мултиджет. В6 е мотора ама се почват едни газови инжекциони за не знам колко хиляди лева и после държиш в багажника огромната 17-ка резервна гума - не, благодаря. И без това има акумулатор, навигация, и не знам си още кво там, само мен ме няма. За мен jtdm е пушка за ежедневка, и няма нищо общо с разните ТДИ-та в които се чувствам като кочияш (някой го беше споменал тук някъде точно за ваг-ините и ми хареса. ) Супер тегаво реагират на подаването на газ и т.н., а jtdm може да се каже че си пасва с Алфа Ромео, или квото там е останало от марката.

    Кольо, не се заяждам ама точно това се получава. Имаш сом и плюеш фейса. А нямам нито едното, нито другото в момента, даже на пролет ще скоча на някой сом, ама не съм съгласен с тия глупости. То затова едното струва 3000 лева, а другото евро. Doomguy не знам на какво ти прилича, ама май ти харесва щото съм чел някъде че ти се искаш да си купиш по-нататък фейс. Кожата и аз мисля че е като на по-старите, ама да не каже пак Кольо че се заяждам.
    Да, искам да си купя фейс, но не защото ми харесва повече от "тъжния сом", а защото модела ми е на сърце, но искам да карам по-нова година кола. Тъпо е да се спори за дизайн, всеки си има вкус .

  9. #99
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Sofia
    Posts
    82

    Default

    Някой да е гледал тази или да има някакво инфо за нея.
    http://www.cars.bg/c90027

    Благодаря ви предварително.
    155 2.0 16v - ex
    GTV 2.0 16v

  10. #100

    Default

    Принципно 66-ца с теглич не е много за препоръчване както и бензинова(поне за мен де).

  11. #101

    Default

    Добре изглежда, поне на снимки.

  12. #102
    Moderator Boby's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    2,568

    Default

    Quote Originally Posted by Odin View Post
    Някой да е гледал тази или да има някакво инфо за нея.
    http://www.cars.bg/c90027

    Благодаря ви предварително.
    Тази кола се продава от около година и половина вече и цената и беше по спомени около 5500лв. Гледам е обявена с ГИ, а преди мисля, че беше с метанова уредба. Съдейки по копчето на газовата или все още е на метан или е с обикновена газова уредба. На снимки изглежда много добре, но защо до сега не е продадена не знам.
    Opel Astra J
    ex:
    Alfa Romeo 164 2.5TD
    Alfa Romeo 166 2.0 Т.S. CF3 LPG
    Alfa Romeo 164 2.0T.S.
    Alfa Romeo 166 2.0 V6Turbo

  13. #103

    Default

    Quote Originally Posted by Boby View Post
    Тази кола се продава от около година и половина вече и цената и беше по спомени около 5500лв. Гледам е обявена с ГИ, а преди мисля, че беше с метанова уредба. Съдейки по копчето на газовата или все още е на метан или е с обикновена газова уредба. На снимки изглежда много добре, но защо до сега не е продадена не знам.
    Изглежда, че не се продава "на всяка цена", щото преди да се появи в сайтовете доста време си стоеше кротко в една уличка с табелка "Продава се"...

  14. #104
    Moderator Boby's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    2,568

    Default

    Като гледам накрая ще се продаде на безценица или на нормална цена.
    Opel Astra J
    ex:
    Alfa Romeo 164 2.5TD
    Alfa Romeo 166 2.0 Т.S. CF3 LPG
    Alfa Romeo 164 2.0T.S.
    Alfa Romeo 166 2.0 V6Turbo

Page 7 of 7 FirstFirst ... 567

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •