Results 1 to 15 of 89

Thread: Croma 2

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Турболентен ShoxXx's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,753

    Default

    Каза човека с Ланча Федра...

  2. #2
    социалдемократ Susscrofa's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    2,238

    Default

    Quote Originally Posted by ShoxXx View Post
    Каза човека с Ланча Федра...
    Ланчата си я взех, защото ми трябва, ама още си малък да ме разбереш.

    Не ме обиждаш, не се и засягам.

    Аз имах съмнения когато я купувах, но сега, ако искаш ми вярвай съм луд по нея.

    А малката се радва безумно много, а мен друго не ме интересува.

    Но 156-чката ми е красавица, ама е много постна в сравнение с маршрутката, но те не бива да се сравняват.

    И все пак в класа си ланчата си е Убавица.

    Всъщност, защо се обяснявам на пич с Хауди, спортно комби.хахахахахахахахахах.
    "Моралните устои не могат да бъдат създадени с параграфите на закона".
    К.М.

  3. #3
    Трийстройкаджия Bobi_33's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    3,015

    Default

    Quote Originally Posted by Susscrofa View Post
    Ланчата си я взех, защото ми трябва, ама още си малък да ме разбереш.

    Не ме обиждаш, не се и засягам.

    Аз имах съмнения когато я купувах, но сега, ако искаш ми вярвай съм луд по нея.

    А малката се радва безумно много, а мен друго не ме интересува.

    Но 156-чката ми е красавица, ама е много постна в сравнение с маршрутката, но те не бива да се сравняват.

    И все пак в класа си ланчата си е Убавица.
    Мен ако ме питаш, Ланча Федра е най-красивата в класа си, за парите си и осбено за годината в която излиза като модел. А интериора просто няма равен. Отделно, че в повечето отношения е в пъти по-кола от 156. Просто Ланча Федра е перфектен избор.
    Alfa 33 1.7 16V QV `85г. карбураторен бензинояд

  4. #4
    социалдемократ Susscrofa's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    2,238

    Default

    Quote Originally Posted by Bobi_33 View Post
    Мен ако ме питаш, Ланча Федра е най-красивата в класа си, за парите си и осбено за годината в която излиза като модел. А интериора просто няма равен. Отделно, че в повечето отношения е в пъти по-кола от 156. Просто Ланча Федра е перфектен избор.
    Знам, усетих го вече напълно.
    Идеален семеен автомобил на адски добра цена, концепцията е настина добра.
    Адски е смешно как Федрата е с около 2-3000 лева по евтина от пежо 807 и ситроен Ц8, но предразсъдъците са нещо страшно.
    "Моралните устои не могат да бъдат създадени с параграфите на закона".
    К.М.

  5. #5

    Default

    е да, но от тези предрасъдъци именно ние (в случая за сега само ти ) можем да спечелим/сме спечелили.Аз също се точа на следваща семейна кола Федра или Улис.
    Бивша:156 2.4 JTD-140 Distinctive
    Настояща: Opel Vectra Caravan 1.9 CDTI- 150 h.p.живички мъркат.

  6. #6
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by Susscrofa View Post
    Знам, усетих го вече напълно.
    Идеален семеен автомобил на адски добра цена, концепцията е настина добра.
    Адски е смешно как Федрата е с около 2-3000 лева по евтина от пежо 807 и ситроен Ц8, но предразсъдъците са нещо страшно.
    Федра и Юлис имат един единствен недостатък,че никога не е монтиран италиански мотор в тях,особено ЖТД.Това ако се беше случило,аз лично щях вече да имам такава кола,и според мен щеше да става бой за такива коли.Ама като знам ХДИ-то що за лайно е,това е единственото което ме дърпа от тази кола.
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  7. #7
    Запален алфист
    Join Date
    May 2008
    Location
    София
    Posts
    327

    Default

    Quote Originally Posted by Mury View Post
    Федра и Юлис имат един единствен недостатък,че никога не е монтиран италиански мотор в тях,особено ЖТД.Това ако се беше случило,аз лично щях вече да имам такава кола,и според мен щеше да става бой за такива коли.Ама като знам ХДИ-то що за лайно е,това е единственото което ме дърпа от тази кола.
    +1

    Лично съм виждал как Федра хвърли турбо в Миг с HDI а цените няма казвам от колко тръгнаха, та накрая за 1300 лева турбо... Еба тоя убав HDI.

    На друг приятел пак турбото на HDI-то на 407-цата направо песни пееше, така се беше развило. Добре че се отърва от колата преди да роди.

    И щото са много корави HDI-тата затова сега се чудят китайци ли да ги взима, General Motors ли кой франсетата, че опърдяха кучана.
    145 1.7 16V Boxer


  8. #8

    Default

    Quote Originally Posted by infernus View Post
    +1

    Лично съм виждал как Федра хвърли турбо в Миг с HDI а цените няма казвам от колко тръгнаха, та накрая за 1300 лева турбо... Еба тоя убав HDI.

    На друг приятел пак турбото на HDI-то на 407-цата направо песни пееше, така се беше развило. Добре че се отърва от колата преди да роди.

    И щото са много корави HDI-тата затова сега се чудят китайци ли да ги взима, General Motors ли кой франсетата, че опърдяха кучана.
    Всеки е виждал строшени коли от други марки А чисто количествено колко HDI та и колко JTD та има, (добре, че са Опел та да отсрамят). И незнам за франсетата, ма Алфа затва правят в момента само 1,6 и 2,0 JTD, че 2,4 примерно са много хубави. Просто първите поколения Commonrail са жестоки, а после излизат 16-20-154544 вентилови и им е...т ма...та, всички автомобилостроители.
    Last edited by thecleaner; 19-10-2013 at 00:16.
    Fiat Punto 1.4GT 1996
    Hyundai Tucson 2.0 2007
    Renault Clio 1.5 2019

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •