Няма смисъл от заядливи изказвания. В никакъв случай не казвам, че Кромата е най-здравия автомобил, нито се опитвам да го изкарам такъв.
По повод информацията в UK forum-a, не виждам също нищо лошо да се интересувам от автомобила който желая да закупя. В БГ няма почти никаква информация за тази кола (предполага се защото все още е сравнително нова и не чак толкова, да не кажа въобще карана в БГ). Относно живота на кутията също съм се интересувал и със сигурност няма такова нещо като 100-150х км и кутията си заминава или започва да става проблемна. Няма данни за нито една кутия която да се е сринала или каквото и да е станало с нея в подобен пробег. Всички говорят за проблем в кутиите при пробег от 300-350+ хиляди. Сигурен съм, че има кутии който са заминали дори и на по-малък пробег, но съм сигурен, че са и единични случай а не масово явление. А относно 7-8 годишните коли на по 100 000км силно се надявам хората да са разбрали, че не ядем доматите с колците ... За съжаление все още има хора който смятат, че колите са на подобен пробег ...