Results 1 to 4 of 4

Thread: мнения за препарата ZINGA

  1. #1
    статус: Пътуващ pe6kata212's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Нови Искър
    Posts
    712

    Default мнения за препарата ZINGA

    вчера си закупих един килограм от въпросния продукт,но ми се иска да чуя и някое чуждо мнение.Някой използвал ли го е,и дали да очаквам чудеса от него?


    П.С. Става дума за препарата за студено подцинковане

    Alfetta GTV 2000TS 87г. Alfa Romeo 164 2.0TS 91г. Alfa romeo 155 1.8TS 93г. Honda VFR400 NC24

  2. #2
    баш пердашкин Venci's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    2,953

    Default

    Пешка, Пешкаааа, Пешка... Аз като говоря, няма кой да ме слуша ... А като идва първия път лятото до нас с буса и като ме намери по звука от телоподаващото , аз с какво мажех ? Като сме говорили друг път с какво съм ти казал, че си мажа тенекиите ? :P Или не ме имаш за достоверен източник
    Alfa Romeo 75 24V

  3. #3
    статус: Пътуващ pe6kata212's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Нови Искър
    Posts
    712

    Default

    ми батко забравилсъм а не че не си достоверен източник :P
    а и да ти кажа тогава въобще не съм поглеждал с какво мажеш.И общо взето какво ще кажеш,ще го бъде ли мазилото ,че доста солено ми излезе.

    п.с. ти от новострой ли го купуваш

    Alfetta GTV 2000TS 87г. Alfa Romeo 164 2.0TS 91г. Alfa romeo 155 1.8TS 93г. Honda VFR400 NC24

  4. #4
    баш пердашкин Venci's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    2,953

    Default

    последно го пазарувах от Бъкстон от една забутана сграда. 27 лв. за килограм. Има една важна подробност преди мазането. Първо препарата има изискване към грапавостта на повърхностите. С други думи не мож` го нанася върху нова гладка ламарина, не може да се захване. Трябва да е грапаво. Второ трябва да обезмаслиш задължително. И не на последно място не се притеснявай, ако Зингата ти се стори много рядка. Тя си е такава и понякога трябва да изчакаш да изсъхне, за да видиш къде прозира и да намажеш повторно. УСПЕХ!!! Пък тия дни ще идвам към вас и ще ти се обадя
    Alfa Romeo 75 24V

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •