Results 1 to 7 of 7

Thread: Ел проблем

  1. #1
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    59

    Default Ел проблем

    Здр колеги искам да попитам някои знаели каде се намира ел блока на алфа ромео 156 2.4 жтд дето одгвара за ел стакла мига4и климатик и так на там.Моля помогнете

  2. #2
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    59

    Default

    Мерси 4е ми одговорихте

  3. #3
    Запален алфист E.Stoimenoff's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    София
    Posts
    116

    Default

    Релето за мигачите се намира под волана...за да го смениш махаш волана ,конзолата за аербега и го менкаш с ново..за блока не знам !

  4. #4
    No brain,no pain. myato's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Плевен
    Posts
    3,920

    Default

    Quote Originally Posted by iliqn_24jtd View Post
    Здр колеги искам да попитам някои знаели каде се намира ел блока на алфа ромео 156 2.4 жтд дето одгвара за ел стакла мига4и климатик и так на там.Моля помогнете
    В жабката отгоре има капаче. Там е част от управлението на стъклата и предпазители за него и някои други неща. Климатикът си има модул в таблото, а предпазители за него има в ляво от волана, както и отпред при мотора. Реле мигачи, под долната кора на волана. В общи линии не са на едно място.

    Quote Originally Posted by iliqn_24jtd View Post
    Мерси 4е ми одговорихте
    Много си бърз. Тук нещата трябва да отлежат
    Alfa Romeo 1.9 JTD 00

  5. #5
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    59

    Default

    Аз преди 2 седмици имах проблем пак така нямах нито мига4и нито 4иста4ки нито климатик ел стакла и тука под нас има сервис 4овека е мн добър и ми каза 4е е изгорял някав блок на които има някакви диоди които се прават и ги носи някаде във софия при негов 4овек които го оправи и работеше си4ко ама сега аз го прецаках и искам да знам каде може да се намира този блок

  6. #6
    No brain,no pain. myato's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Плевен
    Posts
    3,920

    Default

    Quote Originally Posted by iliqn_24jtd View Post
    Аз преди 2 седмици имах проблем пак така нямах нито мига4и нито 4иста4ки нито климатик ел стакла и тука под нас има сервис 4овека е мн добър и ми каза 4е е изгорял някав блок на които има някакви диоди които се прават и ги носи някаде във софия при негов 4овек които го оправи и работеше си4ко ама сега аз го прецаках и искам да знам каде може да се намира този блок
    Някъде ти се губи захранването. Най-вероятно в някоя от буксите на гърбът на таблото с предпазителите в ляво от волана.
    Alfa Romeo 1.9 JTD 00

  7. #7
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Колега, ако си направиш труда ако не друго, то поне да използваш буквите от азбуката, съм сигурен, че ще получиш доста повече помощ от форума.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •