Аз също няма да идвам.Причината са тези които го организират или някои от тях.

---------- Post added at 06:22 ---------- Previous post was at 06:12 ----------

Quote Originally Posted by Yavor View Post
Интересно,

Като мина Италфест Хасково 2010 масово отзивите бяха че това е един от слабите фестове.
После минаха две години и се оказа че май че това е било добро мероприятие. А аз пък съм особено поласкан че сте доволни от прекарването вечерта, макар че и тя си беше типичен алкохолен купон. Ама поне аз ви я бях по-организирал, донякъде. То и от хората си зависи. Така че - най сетне мога д а кажа че съм доволен.

Но не съм доволен от безспирните прогнози за скапан фест, провал и кво ли не! Ми стига бе хора, сякаш искате да е скапан феста. Сякаш ви е яд че може и да се получи фест. Едни правят алтернативни стикери, други хейтват всички предложения, трети злорадо потриват ръце в очакване на апокалипсис...
Ми като не ви кефи феста, що изобщо четете тука?
Що не си драскате по другите раздели и толкоз. Защо създавате погрешни впечатления у незнаещите?

Истината каква е, знаете ли?

Истината е че УСПЕШНИЯ фест в Хасково 2010 беше организиран от АБСОЛЮТНО СЪЩИЯ СЪСТАВ хора. Как тогава сме били пичове с организацията, а сега сме лайнари? Аз си залагам името, изграждано в итал-авто форумите откакто те съществуват, че феста се прави със същата любов и мерак, както и предишните. Даже влагаме повече идейност, влагаме и МНОГО повече пари от страна на клубовете, което е сериозна предпоставка за успаех!

Но успеха може да се случи само когато има фенове! А истинския фен никога не може да бъде хейтър - той става такъв като спре да е фен и започне да разсъждава материално. Даже и да е финансово зле, ще каже - "аз не мога и страшно ме е яд, приятен кеф пичове!"

Така че скъпи ми НЕидващи на Италфеста - прав ви път, то и без това мероприятието е само за ФЕНОВЕ!
Още нещо.Яворе не може да съдиш по това кой колко е фен само защото е изказал мнение НЕидващи,така че коригирай се малко.За мен лично 2010-та феста беше на ниво.