Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 34

Thread: Яко гонка , ама колите снимани на паркинга :))

  1. #16
    iron man Pinky's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    София
    Age
    74
    Posts
    2,648

    Default

    прекалено много време се изразходва за уточняване коя тема къде трябвало да бъде. Нека не бъдем буквоядци.
    I just have a hunch that Stalin is not that kind of a man. I think that if I give him everything I possibly can and ask for nothing from him in return, he won't try to annex anything and will work with me for a world of democracy and peace
    Roosevelt

  2. #17

    Default

    искам да питам Петко, имали в клуб алфа ромео Ферари и повече няма ко да казвам. Аз я пуснах щото някой попита за тва ферари.....
    Па бугатито да отива в клуб фау ве....
    Наишшш.....
    Е то е за забавление бе...
    Ама друго си е да имаш такъв член ааа?

    няма проблем и гонка да ви заснемем... ма всичко е за фън...
    тейк ит изи....

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  3. #18
    Добро момче jorko's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    49
    Posts
    730

    Default

    Quote Originally Posted by Bobo
    Такаа гонка е имало и ще има и видео а тунинг и мунинг незнам по тая снимка как разбрахте че няма
    Е , щом видя явния тунинг тук , добре

    Quote Originally Posted by Bobo
    И защо пак се занимавате с една най нормална тема и то интересна а не гледате дрискачите кво прават
    Дай пример , че гумичката ми е в ръката , мен

  4. #19

    Default

    Стига бря...
    Да я беше преместил темата, ся.....
    Споко бря... Ферарито има тунинг и алфата също. Гонка не се проведе 6тото много дупки, па и шефера не се намери...
    И така те за клуба беше тва....

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  5. #20
    Северозападняк DiStefano's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    село Стърчи Патка - Видинско
    Age
    43
    Posts
    2,980

    Default

    абе ма тфа у Бургас ли го намери бе ?
    тоа по цел ден скита из дръжавицата ...
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 210 кавала ... и малко отгоре
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm SW .. бързият влак
    Renault Clio DCi 2018 .. без коментар .. да е щастлива жената

  6. #21

    Default

    Quote Originally Posted by KGB
    Бобо ква "гонка" може да е имало бре

    пс: да си постна и аз снимките където Бугатито ме изпреварва по магистралата и да пише, че сме се бегали...само дето аз бех с 220, а ония мина все едно карам на обратното...така че е бил поне с 300+
    Дай да го видим....... На мен поне а съм сигурен и на други ще е интересно. Имаш готино хоби да снимаш клипове с 220

    Аз мога да пусна и по-интересно, как с пежото ме разминава чипосан спринтер с двоини гуми (май) съсъ 190км/ч.......

    Аз се кефя на тва.....

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  7. #22

    Default

    Quote Originally Posted by ne0
    искам да питам Петко, имали в клуб алфа ромео Ферари и повече няма ко да казвам. Аз я пуснах щото някой попита за тва ферари.....
    Па бугатито да отива в клуб фау ве....
    Наишшш.....
    Е то е за забавление бе...
    Ама друго си е да имаш такъв член ааа?

    няма проблем и гонка да ви заснемем... ма всичко е за фън...
    тейк ит изи....
    В този Клуб Нео, хората ги приемаме по тях самите, а не по каква кола карат

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  8. #23

    Default

    ok. Taka e.

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  9. #24
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    софия
    Posts
    69

    Default

    жоро стига бе са човека е покаэал кола а ти сега каде тунинига не всеки е може кара ферари пак да победи още виж ауди може s1

  10. #25

    Default

    съм видеос.... оувъртейкинг тъ 360, ден ит страикс бак
    сори за качеството ама тва е.....

    http://www.youtube.com/watch?v=yiIt2k3Gdg8

    http://www.youtube.com/watch?v=28Enk4TiiyM

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  11. #26
    Запален алфист Член на клуба Събев's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Димитровград/Европа
    Posts
    498

    Default

    ne0, браво!
    Хубави клипчета!
    :P
    Alfa romeo 33 1.7 8V - the monument and Alfa Romeo 156 1.9JTD

  12. #27
    Болен алфист BatVas's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    3,048

    Default

    НЕО железен си - усещам , че момчето след като продаде ферарито ще си купи Алфа заради тебе


    П.П. Ако си спомняте спора с един индивид който твърдеше , че колата ми не може да мине 6000 оборота на пета - сега да види тази снимка от 1,6ТС и да помисли за 1,8 ТС
    2.0 8V - R4 T.S -164 Super -ЕX, 2.5 12V - V6 - 155 Super-EX, 3.0 24V - V6 - GTV CF3 -EX
    CLK 430 - V8 Monster-EX, Семейна Корола е150, 3-ка е36 за кеф

  13. #28

    Default

    Quote Originally Posted by BatVas
    НЕО железен си - усещам , че момчето след като продаде ферарито ще си купи Алфа заради тебе


    П.П. Ако си спомняте спора с един индивид който твърдеше , че колата ми не може да мине 6000 оборота на пета - сега да види тази снимка от 1,6ТС и да помисли за 1,8 ТС
    хмм, че тя на нео върви колкото твойта, че даже май и поичи

  14. #29
    Болен алфист BatVas's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    3,048

    Default

    Quote Originally Posted by netsurfer
    Quote Originally Posted by BatVas
    НЕО железен си - усещам , че момчето след като продаде ферарито ще си купи Алфа заради тебе


    П.П. Ако си спомняте спора с един индивид който твърдеше , че колата ми не може да мине 6000 оборота на пета - сега да види тази снимка от 1,6ТС и да помисли за 1,8 ТС
    хмм, че тя на нео върви колкото твойта, че даже май и поичи
    Пускали сме се след чипосването му на Божура - моята бие.
    Бобо се пуска и с двете - моята даде по-добро време, а и бях с лятните галоши 16,70

    Нео дърпа много на старта - ама на висока предавка по мощната си личи
    бях с бенз 95 - а Бобо каза че имало значение. Но определено на Нео колата върви много след чипа на Бобо и може да се каже че е равностойна
    2.0 8V - R4 T.S -164 Super -ЕX, 2.5 12V - V6 - 155 Super-EX, 3.0 24V - V6 - GTV CF3 -EX
    CLK 430 - V8 Monster-EX, Семейна Корола е150, 3-ка е36 за кеф

  15. #30

    Default

    Quote Originally Posted by BatVas
    Quote Originally Posted by netsurfer
    Quote Originally Posted by BatVas
    НЕО железен си - усещам , че момчето след като продаде ферарито ще си купи Алфа заради тебе


    П.П. Ако си спомняте спора с един индивид който твърдеше , че колата ми не може да мине 6000 оборота на пета - сега да види тази снимка от 1,6ТС и да помисли за 1,8 ТС
    хмм, че тя на нео върви колкото твойта, че даже май и поичи
    Пускали сме се след чипосването му на Божура - моята бие.
    Бобо се пуска и с двете - моята даде по-добро време, а и бях с лятните галоши 16,70

    Нео дърпа много на старта - ама на висока предавка по мощната си личи
    бях с бенз 95 - а Бобо каза че имало значение. Но определено на Нео колата върви много след чипа на Бобо и може да се каже че е
    равностойна
    от тогава изтече много вода....
    снощи беше отнесено волво 440 турбо, без седалки на 1.2 бара..... тежи 940 кг на кантар.... за инфо сток тая кола прави 9.0 до 100
    на божура колата беше само с чип ниощо друго не и беше правело даже катализатор имаше
    вода изтече.....



    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •