Results 1 to 15 of 16

Thread: смяна двигател

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Алфадор emilio's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Варна
    Age
    45
    Posts
    235

    Default смяна двигател

    Здравейте,
    имам идея да взема един Спайдър 2.0 с прецакан двигател и да му сложа 1,8TS от 145 със смяна на компютъра. Дали ще има проблем да се върже двигателя?
    Алфа Ромео 145 1,8 TS

  2. #2
    Т.С. НАЗОБЕНЯК _power_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Горно Чапръчане
    Age
    40
    Posts
    1,926

    Default

    Quote Originally Posted by emilio View Post
    Здравейте,
    имам идея да взема един Спайдър 2.0 с прецакан двигател и да му сложа 1,8TS от 145 със смяна на компютъра. Дали ще има проблем да се върже двигателя?
    не, няма

  3. #3
    Болен алфист pininfarina's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Varna
    Age
    46
    Posts
    1,786

    Default

    Quote Originally Posted by emilio View Post
    Здравейте,
    имам идея да взема един Спайдър 2.0 с прецакан двигател и да му сложа 1,8TS от 145 със смяна на компютъра. Дали ще има проблем да се върже двигателя?

    Кое вързване визираш: към тампоните на купето или към ел.инсталацията?

    Автосервиз, Варна, ул.ДИмитър Пешев 38а, 0888757558
    Alfa Romeo GT 1.9 16v 05'

  4. #4

    Default к

    За да не отварям нова тема ще пиша в тази от скоро време имам ГТВ 2000 година 1.8 тс въпроса ми може ли да се сменя двигателя с 3.2 турбо и дали нещата съвпадат

  5. #5
    fuck the police radostin_ivanov's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    DE. 004915205653667
    Age
    41
    Posts
    268

    Default

    И откъде го изрови това 3.2 турбо?
    Alfa Romeo 156 3.0v6,Bmw E61 535d.

  6. #6
    Т.С. НАЗОБЕНЯК _power_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Горно Чапръчане
    Age
    40
    Posts
    1,926

    Default

    Quote Originally Posted by shyfx View Post
    За да не отварям нова тема ще пиша в тази от скоро време имам ГТВ 2000 година 1.8 тс въпроса ми може ли да се сменя двигателя с 3.2 турбо и дали нещата съвпадат
    нищо не съвпада

  7. #7

    Default

    Несам намерил още двигателя но искам да да направя някакъв силов туниг на колата защото неми харесва как върви а майсторите ми казаха че толкова си можела и също че този двигатела на държал на силови напъни та мисълта ми беше да взема готов турбо мотор и там да почвам вече да си играя с него.И щом колегата казва че 3.2 турбо не става кажете кой мотор ше е ня подходящ за силов тунинг пак да кажа модела 2000г 1,8 ТС кабрио ако това има значение.Целия проблем идва от това че карам пистови мотори.:Д

  8. #8
    TWIN SPARK TEAM nicola 59's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Udine,Италия
    Posts
    1,481

    Default

    Quote Originally Posted by shyfx View Post
    Несам намерил още двигателя но искам да да направя някакъв силов туниг на колата защото неми харесва как върви а майсторите ми казаха че толкова си можела и също че този двигатела на държал на силови напъни та мисълта ми беше да взема готов турбо мотор и там да почвам вече да си играя с него.И щом колегата казва че 3.2 турбо не става кажете кой мотор ше е ня подходящ за силов тунинг пак да кажа модела 2000г 1,8 ТС кабрио ако това има значение.Целия проблем идва от това че карам пистови мотори.:Д
    Колегата не казва ,че не става,а просто ,че 3.2 турбо не съществува,а на тази кола можеш да сложиш всички видове мотори,стига да ги намериш комплект,със скоростите,окабеляването ,магарето,с две думи трее ти цяла кола,донор,и си готов.Мотрите 3.0 ,3,2 са атмосверни,само 2.0 V6 е турбо.
    155 2.0 16v МY95 Sport

  9. #9
    Младши алфист
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nova Zagora
    Posts
    3

    Default

    Колега, това което мислите да правите аз вече го направих, с моято GTV, не мисля че ще се справите ако не си искарвате прехраната със това, което мислите да правите, е все пак ви желая успех, щом сте решили някак ще се справите.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •