Results 1 to 4 of 4

Thread: Лампите по таблото на 156

  1. #1
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    София
    Posts
    39

    Default Лампите по таблото на 156

    Здравейте,
    къде мога да намеря описание на всички лампи и индикатори по таблото на 156-цата. Реших да си купувам такава и вече видях няколко, но на всички им свети по нещо.
    Не успях да намеря нищо подобно в този форум, всъшност не знам как се нарича и на английски за да си потърся из нета.
    Благодаря
    Alfa 156 1.8 TS, '99

  2. #2
    Запален алфист
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    София
    Posts
    177

    Default

    Доре дошъл в отбора на несветещите лампи.... Опитвам се да изкопая нещо от руските сайтове от една седмица насам ама още нямам никакъв успех. Дано някой да удари едно рамо....

  3. #3
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    бургас
    Posts
    84

    Default Re: Лампите по таблото на 156

    Quote Originally Posted by yankoff
    Здравейте,
    къде мога да намеря описание на всички лампи и индикатори по таблото на 156-цата. Реших да си купувам такава и вече видях няколко, но на всички им свети по нещо.
    Не успях да намеря нищо подобно в този форум, всъшност не знам как се нарича и на английски за да си потърся из нета.
    Благодаря
    ако в колата има книжка с упътване там има описано всичко подробно, дори и как се вади ухото за теглене - което за мен беше супер интересно като ми се скъса жилото и трябваше да ме теглят
    alfa 156 '00 2.0 distinctive

  4. #4
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    София
    Posts
    39

    Default

    Ами все още нямам кола да и проверя в книжката, просто исках да съм предварително запознат с индикациите по таблото докато търся подходящата.
    Alfa 156 1.8 TS, '99

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •