Results 1 to 3 of 3

Thread: гасне в движение

  1. #1
    Запален алфист pisa_misho's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Плевен
    Age
    47
    Posts
    305

    Default гасне в движение

    Здравейте колеги,от вчера моята красавица ми прави странен номер и нещо немога да разбера от къде идва проблема,а той е: като първо колата е боксер от подписа,работи единственно и само на газ от 5 г.,с обикновенна газова съм,та от вчера както карам като изключа от скорост оборотите падат рязко и колата се опитва да угасне,започвам да помпам на педала на газта но без успех-просто гасне.Въртя ключа и няма палене докато не премина на междинно положение на ключето за газ и бензин и тогава пали.Гася колата пак въртя и си пали все едно нищо не е било.От вчера ми го прави 5-6 пъти и вече ме притеснява какво може да е.Другото което забелязах е че го прави на различно загрят двигател.Забелязвам че от вчера светка лампата за дюзите- до сега е светила само на контакт и като запаля тя гасне,а сега светва в движение.Благодаря предварително за идеите и препоръките които ще споделите
    ALFA ROMEO 1.4 BOXER

  2. #2
    си обира крушите
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    4,065

    Default

    ремонтен комплект за изпарителя /ако не си го обслужвал скоро/ и проверка на газовите релета и симулатора на дюзите.
    точка

  3. #3
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Quote Originally Posted by kolev View Post
    ремонтен комплект за изпарителя /ако не си го обслужвал скоро/ и проверка на газовите релета и симулатора на дюзите.
    Ха така!
    Най-вече смяна на гумичките на клапанчетата в изпарителя.
    просто ти дави на празен ход
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •