Results 1 to 4 of 4

Thread: Разпределителни валове

  1. #1
    Младши алфист fiat_lanca_alfa's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Montana
    Posts
    26

    Default Разпределителни валове

    Колеги имам 145 1,4 ТС 97г. Казаха ми, че разпределителните валове от 2.0 или 1.8 ще станат на моята и ще е малко по сърдита като и давам газ. Въпроса ми е има ли значение дали валовете са от 145 или може и да са от друг модел със същия двигател (Извинявам се ако въпроса ми не е в правилния раздел )

  2. #2
    Запален алфист Mony's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    София
    Age
    36
    Posts
    179

    Default

    Резултата с валовете от 2-ка нямам представа какъв е, но валовете няма значение от какъв модел ще ги вземеш, стига да е 16V ТС. Също така валовете на 1.8ТС и 2.0ТС са еднакви, тъй че можеш да търсиш и 1.8 за донор.
    Компромис между науката и религията: Човек е произлязъл от маймуната, която Бог е създал по свой образ и подобие.

    Alfa Romeo 146 ti (само с чип и филтър )
    Fiat Brava JTD

  3. #3
    Bolen alfist Majed_146's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Горна Оряховица / Ботевград
    Age
    42
    Posts
    412

    Smile

    баце, не знам колко ще има ефект от тези валове.. ако искаш мощност смени колата или мотора..(. ако си със стария мотор с металните колектори там много по скъпо ще излеза трансплантацията, на какъвото и да е ТС различен от 1,4 (дебитомер комп, са различни) ако си новите само желязо.(Двигател+ скоростна кутия).. и млко доработка заради Всм колектор и ремап на компа... и това ако си с ал. картер...ако си с металният имаше разлика с полуоските) май Колегите ще ме коригират ако съм се объркал

    поздрави...
    Last edited by Majed_146; 12-06-2013 at 01:00.

    Alfa 146 1.6 TS ---> 2.0 TS Remapped by Oem
    FIAT TIPO 1.6 DOHC

  4. #4
    Младши алфист fiat_lanca_alfa's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Montana
    Posts
    26

    Default

    Мерси много колеги, за сега ще изчакам,че ми предложиха бартер за Ланча Делта 2.0 16в

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •