Results 1 to 3 of 3

Thread: Питане за елипси ,говорители алфа 156

  1. #1
    АЛФИСТ iv4oo's Avatar
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Хасково
    Posts
    167

    Default Питане за елипси ,говорители алфа 156

    Здравейте колеги ,интересува ме какъв размер и колко вата и колко ома трябва да са елипсите отзад на задната кора.СД-то ми е 4х50 вата отпред във вратите са оригиналните говорители и в задните врати също но искам да сложа и на задната кора понеже си има всичко-кабели и сигнал идва до там просто ако някой знае нека пише че ме е страх да не изгоря СД-то защото то е за 4 говоритела а те стават 6 .Всичко си е оригинално окабелено .

  2. #2
    Болен алфист rossenvn's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Варна
    Age
    45
    Posts
    1,227

    Default

    Не знам колко ще ти помогне, но да споделя моя опит - като бях с оригиналните говорители в четирите врати и на кората елипси Hertz DCX690 се получаваше много неприятен клипинг - пръщене от пищялките при всеки по-силен удар на басите. Откачих кабелите на тези в задните врати и всичко си дойде на мястото. Сега съм с DLS R6A и DLS T20 в предните врати и въпросните Херц на кората. С малко изолация на вратите и отделни стойки за елипсите звука се получи сравнително приятен.
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm Ti - "новата" - 150 млади кончета и едно дърто магаре зад волана
    ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD - червен трактор - 105 одъртели коня и 1 кьопаво магаре зад волана

  3. #3
    Barbarian AttilaSL's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Weston-super-Mare UK
    Age
    45
    Posts
    312

    Default

    Стандартен размер са: 6 х 9 инча.
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD 2003 г 150+

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •