Results 1 to 6 of 6

Thread: Възможно ли е ?

  1. #1

    Default Възможно ли е ?

    Въпроса ми е следния..имам Alfa 156 1.6 TS и така добре спестени пари има ли начин да и сложа Turbo и ако да може ли накой да ме насочи към майстор който може да го монтира и настрой благодаря ви предварително ;]

  2. #2
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    Няма невъзможни неща, но от икономическа гледна точка е безсмислено, неоправдано.
    Не се занимавай с глупости!

    Gulfstream G650 with Italian design...

  3. #3
    Болен алфист rossenvn's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Варна
    Age
    45
    Posts
    1,227

    Default

    Quote Originally Posted by turzi View Post
    Въпроса ми е следния..имам Alfa 156 1.6 TS и така добре спестени пари има ли начин да и сложа Turbo и ако да може ли накой да ме насочи към майстор който може да го монтира и настрой благодаря ви предварително ;]
    Погледни в Тунинг раздела. Там има подобни проекти. Свържи се хората и ще ти обяснят. Също и в раздела за сервизите. Успех!
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm Ti - "новата" - 150 млади кончета и едно дърто магаре зад волана
    ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD - червен трактор - 105 одъртели коня и 1 кьопаво магаре зад волана

  4. #4

    Default

    Просто я продай и додай събраните пари за по-мощна
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  5. #5
    t.s. Destroyer mik mik's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Burgas / Sofia
    Posts
    480

    Default

    Покарай я още и така или иначе ще роди рано или късно, тогава имаш възможност да сложиш друг двг или да си купиш по мощна кола
    Alfa Romeo 147 "Selespeed"

  6. #6
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    Quote Originally Posted by mik mik View Post
    Покарай я още и така или иначе ще роди рано или късно, тогава имаш възможност да сложиш друг двг или да си купиш по мощна кола
    Айде пак се почна..., дали ще роди или не е в зависимост от много фактори.
    Моето мнение е че този мотор не е подходящ за турбиниране, да не забравяме че не само мотора прави бързата кола, ами спирачки, стабилност и т.н. и т.н., общо взето си трябват доста пари и нерви за да стане както трябва.
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •