Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 17 of 17

Thread: Тресе предницата АР 156

  1. #16

    Default

    Quote Originally Posted by TheRaDoOo View Post
    И аз като се допитах до 1-2 души ми казаха карета. На мен ми пукат външните, от тах възможна ли е вибрацията да се получава?
    Ама друг път с това започни,че ти пукат външните карета и въпроса е -дали е възможно от тях да тресе?
    Защото виждаш ли,проблема не е от както си сменил пружините......точно заради това попитах в началото.....и се оказва,че мненията на хората са безполезни поради факта,че си имаш нерешен проблем с външните карета.........и се вадят някви абсурдни заключения,че отивала по-ниско колата и не знам си какво още........то ако е така......няма да слагат карета,а каруцарски болтове........
    Та препоръката ми е.....по метода на изключването:
    -оправяш проблема с външните карета и правиш тест.....ако го има пак, да ти погледне човек който е в час и вътрешните.......ако не е и от там,вече работата става сериозна.....но всичко трябва да е сигурно.....така на приказки е лесно.
    Успех
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  2. #17
    професор-маняк marian2784's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    parma italy/казанлък
    Age
    39
    Posts
    577

    Default

    Колега свали си каретата и ги измий с бензин огледай за язви и следи от износване,вътршното може да го обърнеш,ако е външно сменяй.Аз тъкмо свърших тая работа,беше вътрешното и го обърнах сега вече не тресе.Успех
    alfa romeo 145 1.3 boxer K&N replacement MOMO GT2 WHEELS OMP Lowering Springs kit now on GPL rest in peace
    alfa romeo 147 2.0 ts DISTINCTIVE MY07 powered by Landi Renzo GPL

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •