Results 1 to 3 of 3

Thread: Смяна на шарнири на 156

  1. #1
    започва да се пристрастява tanatana's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    38

    Default Смяна на шарнири на 156

    Колко излиза смяната им защото чукат неприятно, а на дупките ако температурата е под 10 градуса жестоко скрибуца.

    Нека да пишат цени, където могат да се справят, не като сервиз Венера в Стара Загора, които ги сменяха преди 9 месеца и на първия месец бях там заради скрибуцането и като ги инжектира с грес ми каза да свиквам с шума - това е слабото място на алфите, ама ми взема парите.
    Даде гаранция 1 година, ама фалшива работа са тези
    AlfaRomeo 156 1,6 бензин 120 коня, 1999 година

  2. #2
    код "Счупена стрелка" code's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Бургас
    Posts
    4,034

    Default

    Quote Originally Posted by tanatana View Post
    Колко излиза смяната им защото чукат неприятно, а на дупките ако температурата е под 10 градуса жестоко скрибуца.

    Нека да пишат цени, където могат да се справят, не като сервиз Венера в Стара Загора, които ги сменяха преди 9 месеца и на първия месец бях там заради скрибуцането и като ги инжектира с грес ми каза да свиквам с шума - това е слабото място на алфите, ама ми взема парите.
    Даде гаранция 1 година, ама фалшива работа са тези
    Шарнири на 156 не се сменят, правили са ти рециклаж, колко ли пък пари да са ти взели Ферариста ги прави за слава и изкарват по над 1г, за без пари е супер и мрънкането е неуместно. Като си купиш нови носачи ще стане като хората Хлопали-тропали колкото толкова рециклажа е това, някои изобщо не се хващат на такива носачи и то фирми дето само с рециклаж се занимават.
    пп На 166-цата като ги прави Феро не станаха от първия път, че му ги връщах. Втория път станаха ама пукаше, то сега след вече сигурно 2г я разглобих цялата и се оказа, че пука каре. Той Феро е готин няма да се сърди, че съм го наредил без да искам
    Last edited by code; 12-04-2013 at 17:42.

    156 Facelift 1.9JTD16V 159 1.9JTDm16V 166 2.0TS(eх) Fiat Fiorino 1.3JTD
    "Странно нещо е животът - днес караш с 200, утре те возят с 20"

  3. #3

    Default Носачи

    Колега, поръчай си от Германия носачи АТЕС, с доставката излиза около 260 лева. Комплектът включва двата горни носача, двата долни носача и две биелетки. Със смяната ще ти излезе около 320 лв, малко по-скъпо от рециклиране, но за сметка на това чисто ново. И още 20-30 лева за реглаж. Няма абсолютно никакъв смисъл да минаваш на рециклирани носачи, освен ако нямаш камъни в бъбреците . А алфите не са с калпаво окачване, просто пътищата ни са кофти. Италианските инженери хал-хабер представа са си нямали по какви лунни пейзажи ще се карат техните креатури.

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •