Results 1 to 15 of 38

Thread: Покупка на Alfa Romeo 156 1.8 144 к.с ТС

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    полуидиот
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    plovdiv
    Posts
    59

    Default

    Quote Originally Posted by Subsense View Post
    Здравейте ! На път съм да си купя поредната италианска кола и се спрях на тази от заглавието.Искам да ви попитам какво са често срещаните проблеми при нея.Най-ми е важно да ви попитам за среден разход на бензин, защото много ми казват,че трябва да си я карам с цистерната за бензин отзаде.Колата е сравнително нова.На 136 000 км е и си личи че не е карана много.Колата се закупува от автокъщата на един много добър приятел.Бих искал да знам и колко струва тая проклета еко-такса и данакът.Благодаря предварително и се изивнявам ако темата ми е в грешния раздел !
    Ми колега от Пловдив съм като я купих беше пълна морга всичко съм и сменил и в стоков вид градско гореше 9 зимата 10-12 навънка съм я бутал на 6 данъка ми е 190 за тази година носачите съм ги рециклирал,всичките свещи и кабели смених ламбда сонда и още има да се дооправя но не е вече фрапиращо беше на 160 000 по километраж преди 2 години някаде съм я купувал съединител сменях реиката,тампони стаб щанга задалжително че разтропат ли се и откачаш имаш чувството че ти пада предния мост убеден съм че забравих нещо но някои ще допълни ианче проблеми с електрониката несъм имал още
    Lancia Y-10-DEAD
    Fiat Tempra-EX
    alfa 156 1.8 TS

  2. #2

    Default

    Искам да ви попитам още нещо, защото имате повече наблюдение върху тези коли.Сега с покупката, еко такса и всички други неща за плащане + колата парите остават 0.Опасно ли е да я карам 1 месец без да сменя ремъци, масла и т.н ?

    П.П. Под карам нямам предви да да правя курсове от по 3000 км месец.Аз и с сегашната си Темпра не въртя повече от 100 км на месец.

  3. #3
    полуидиот
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    plovdiv
    Posts
    59

    Default

    Quote Originally Posted by Subsense View Post
    Искам да ви попитам още нещо, защото имате повече наблюдение върху тези коли.Сега с покупката, еко такса и всички други неща за плащане + колата парите остават 0.Опасно ли е да я карам 1 месец без да сменя ремъци, масла и т.н ?

    П.П. Под карам нямам предви да да правя курсове от по 3000 км месец.Аз и с сегашната си Темпра не въртя повече от 100 км на месец.
    Ми колега това е относително тоя ремък никои неможе да ти каже колко ще искара може да върви с него още 10 000 км може да се скъса след 50 км само ако я купуваш от човек да си приазнае кога е сменян и ако не те излъже.Попринцип е божа работа можеш да си я караш според мен но решението си е твое ако стане нещо все пак ти ще плащаш.Между другуто и аз преди темпра карах по интересна е за каране от алфата да ти кажа чесно
    Lancia Y-10-DEAD
    Fiat Tempra-EX
    alfa 156 1.8 TS

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •