Page 3 of 11 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 159

Thread: за прословутата 33 16в,Бобо и други "ентусиасти"

  1. #31
    Запален алфист
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    София / Кюстендил
    Posts
    417

    Default

    Ехе и аз искам на гонки!!! Ако ше се прави нещо у София, да се разбереме поне една седмица по- рано, та да имам време да си оправа настройките. Тя не че мойта е мноо яка, ама поне ше се представиме добре от отбора с батко ти бобсън Та нали и мойта е ТС, ма поне една победа смятам да запиша срещу тез пичове с "ЧУДОВИЩАТА"
    156 V6 turbo

  2. #32
    Запален алфист Член на клуба Събев's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Димитровград/Европа
    Posts
    498

    Default

    Няма лошо! Всеки има право да се пробва! Като ти върви колата братле защо да не ни минеш! Само че и ние не се даваме така лесно! Нямам никакви намерения Т.С. да ме бие на 400м така че...
    Alfa romeo 33 1.7 8V - the monument and Alfa Romeo 156 1.9JTD

  3. #33

    Default

    Еми хонделата иска просто да си види вьзможностите но щом не искате ваша работа няма да се меся

    HONDA CRX B16A1 VTEC 150 ++ HP - леко моднат

  4. #34
    Запален алфист
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    София / Кюстендил
    Posts
    417

    Default

    Quote Originally Posted by Събев
    Няма лошо! Всеки има право да се пробва! Като ти върви колата братле защо да не ни минеш! Само че и ние не се даваме така лесно! Нямам никакви намерения Т.С. да ме бие на 400м така че...
    Най- важното е да има гонки дали ше биеш или ше те бият, то неможе само едното Смятам една победа да запиша, па ако нестава ше се напраиш, че не си уцелил некоя скорост и да запиша и аз една, па после ше има
    156 V6 turbo

  5. #35
    Запален алфист
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    София / Кюстендил
    Posts
    417

    Default

    А относно тва за ТС, че нема да те бие, не е хубаво да се говори така, щото може и некой пич с лада да те бие. Не се знае кой къв дзвер има в гаража
    156 V6 turbo

  6. #36
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia/Vienna
    Posts
    81

    Default

    Тука стана много интересно Напишете тук като се разберете нещо аз ще дойда да пия една бира и да гледам гонки (ако съм в БГ де)
    Hyundai Coupe 2.0 16v 03' Facelift 06'

  7. #37

    Default

    Давай хайюндая на гонка еййй, никви семки....

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  8. #38
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Quote Originally Posted by Събев
    Няма лошо! Всеки има право да се пробва! Като ти върви колата братле защо да не ни минеш! Само че и ние не се даваме така лесно! Нямам никакви намерения Т.С. да ме бие на 400м така че...
    Такива кат тебе ме кефят и накрая се н....т кат дойдат, и престани да се изхвърляш без дори да си се возил в колата ми ясно Кат си толко отворен идваш и се гониме предварително недей го вадиш голям Забравих да ти кажа че ше те натупам и с поне 3 атмосверни ТС-а да се усетиш къде се намираш
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  9. #39
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Quote Originally Posted by Lisan
    До края на другия месец съм готов и аз,запишете ме за участие във всички гонки,тогава ще видиме кое върви повече. Но според мен спора е между боксера и т.с.,хондата за какво се бори?
    Въобще не разчитам да си готов извади го голем и го прибра за пет дена после чакайте сега един месец, ако искаш за тебе специално да подготвиме кола а
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  10. #40

    Default

    Голем ама МЕК!!!!

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  11. #41
    Запален алфист
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    София / Кюстендил
    Posts
    417

    Default

    Quote Originally Posted by Bobo
    Quote Originally Posted by Lisan
    До края на другия месец съм готов и аз,запишете ме за участие във всички гонки,тогава ще видиме кое върви повече. Но според мен спора е между боксера и т.с.,хондата за какво се бори?
    Въобще не разчитам да си готов извади го голем и го прибра за пет дена после чакайте сега един месец, ако искаш за тебе специално да подготвиме кола а
    Кво да я готвиме, само ше и сложиме метан и е готова
    156 V6 turbo

  12. #42
    Запален алфист Член на клуба Събев's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Димитровград/Европа
    Posts
    498

    Default

    nkn66 е прав! Важното е да има дръпки, вярно че винаги ще има кой да те мине! bobo прав си, не съм се возил в твоята кола, незнам как върви, ама искам да се пробвам! Все пак и ти не си се возил в моята нали? Ясно че ще ми кажеш че няма такива 33-ки които да вървят, но аз не съм на това мнение, така че на чертата ще си проличи коя върви повече!
    Alfa romeo 33 1.7 8V - the monument and Alfa Romeo 156 1.9JTD

  13. #43

    Default

    Атмосферното налягане ще се покачи, да се надяваме, че и в Димитровград не са на атмосферно, за да е интересно иначе туризъм до София. Ма не знам тоя Бобо как се навива да се дърпа без пара на ръка....

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  14. #44
    Автомонтьор-Разбирач Lisan's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    София
    Age
    51
    Posts
    922

    Default

    Бобо,да знаеш че ми е голям и твърд, не съм се скрил, а с чужда кола не става да тичам. Подготвяй каква кола искаш,само да е ТС и без турбо като за начало,дори да загубя ме боли,ако бия пак ме боли. Аз ги приемам нещата като шоу и не ми е фикс идея непременно да побеждавам. Много сме малки всичките да се мериме с големите. Всеки от нас е направил някъкъв опит да направи нещо с колата си и преди да се види резултата не трябва да се плюе и отрича,дори напротив,трябва да се подкрепя. А за сведение 145 2.0 ТС взима 400м. за 16.1с., а 33 1.7 16в за 16.2с, така че разликата е много малка и не се знае кой кого. Единствения начин е да се пробваме,а не да се заканваме в нета. ТИ определи къде и как след 1.3. 2007г,а и кръчмата, за да му е гадно на загубилия плаща сметката. Поздрави на всички учасници!
    RANGE ROVER / ALFA ROMEO SPIDER / ALFA ROMEO 145 1.9 jtd /YAMAHA 1200 /
    0899832271 Сашо

  15. #45
    Запален алфист Член на клуба Събев's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Димитровград/Европа
    Posts
    498

    Default

    Lisan е прав!
    Без много нападки, само уредете среща след 1.3.2007 на свободно място и ще направим дуел "boxer" срещу "Twin spark" и ще решим проблема! Какво ще кажете??? Само с атмосферки! Защото с турбо е лесно! А за сметката в кръчмата който падне плаща!
    Alfa romeo 33 1.7 8V - the monument and Alfa Romeo 156 1.9JTD

Page 3 of 11 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •