Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 20 of 20

Thread: Въпрос за вътрешно осветление.

  1. #16
    започва да се пристрастява cTaHuO's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Велико Търново/ София
    Posts
    37

    Default

    А при мен вече всичко е оранжево ( цвят Амбър ако трябва да сме точни). С повече заигравка и врътките на климатика светват в желания цвят, а и по-силно, че това зеленото освен, че е зелено е и много слабо.. Кото се преправи колата изглежда съвсем различно
    Но все пак исках да видя дали оригинално е така или само при мен е човъркано.

  2. #17
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Варна
    Posts
    70

    Default

    ами сподели тогава как обезцвети зеления филтър на врътките
    AR 156 1.8 TS + LPG

  3. #18
    започва да се пристрастява cTaHuO's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Велико Търново/ София
    Posts
    37

    Default

    Никак И аз си мислех, че ще е проблем зеления филтър и мислех да слагам червени диоди та в комбинация със зеленото да се получи оранжево. Обаче като направих няколко проби видях, че като сложиш по-силни оранжеви диоди тоя зелен филтър почти не променя цвета, а като пробвах с червени си светеше чисто червено. Затова реших да не го закачам тоя зелен филтър и така си остана.
    Last edited by cTaHuO; 12-03-2013 at 22:06.

  4. #19
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Варна
    Posts
    70

    Default

    Ц. Не приемливо за мен. Зелен филтър с червен монохроматичен цвят става нещо като червенеещо лилаво с нотки на кафяво. Предполагам синьото от първото копче не се вижда ,а жълтия знак от последното(max defrose) свети 3 пъти по силно от другите нали?
    Оставам със син цвят докато "изобретя" оранжевия
    AR 156 1.8 TS + LPG

  5. #20
    започва да се пристрастява cTaHuO's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Велико Търново/ София
    Posts
    37

    Default

    Не си ме доразбрал- направих проба с червеното, но като видях, че филтъра почти не го променя, пробвах и с оранжеви и с тях си остана. Естествено филтъра дава някаква промяна в цвета, но не е нещо фрапиращо. Да "дефроста" свети по-силно, но и преди беше по-силен от останалите. В общи линии ако всичко останало свети червено-оранжево, климатроника свети по-скоро оранжево.Има разбира се какво да се бутне за да стане по-добре, но засега поради липса на време остава така. Имам една две идеи как да се справя с филтъра, но ще видим дали ще стане.
    Врътката за регулиране нивото на фаровете, също се прави оранжева, но трябва да разглобиш самата нея, вътре има едно диодче, сложено под ъгъл, сменяш го и готово

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •