Results 1 to 6 of 6

Thread: Смяна на халоген крушките

  1. #1
    Запален алфист alfon156's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Location
    Dobrich
    Posts
    150

    Default Смяна на халоген крушките

    Здравей те колеги дайте мнения как се сменяте крушките на халогените , че моите изведнъж спряха да светят и двата. Чувал съм че се маха решетката, вади се целия халоген и така.
    алфа 156

  2. #2

    Default

    Quote Originally Posted by alfon156 View Post
    Здравей те колеги дайте мнения как се сменяте крушките на халогените , че моите изведнъж спряха да светят и двата. Чувал съм че се маха решетката, вади се целия халоген и така.
    алфа 156
    Сваляш пластмасата отпред,развиваш винтчетата на халогена,откачаш буксата и си готов.....
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  3. #3
    Запален алфист alfon156's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Location
    Dobrich
    Posts
    150

    Default

    Бушончето за халогените и релето къде се намира колега

  4. #4
    Запален алфист vanko_monev's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Сливен
    Age
    33
    Posts
    186

    Default

    Отваряш жабката има едно капаче отгоре, там са бушоните и релетата на халогените и стоповете за мъгла.

  5. #5

    Default

    Колеги аз да не пускам нова тема, ще попитам тук.
    Забелязах тия дни, че стъклото ми се е счупило на левия халоген, та въпроса ми е, дали може да се подмени само стъклото на халогена или трябва цялото тяло със стъкло?



  6. #6
    Barbarian AttilaSL's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Weston-super-Mare UK
    Age
    45
    Posts
    312

    Default

    Доколкото знам се сменя целият халоген,проблемът е че може да е в по-лошо или по-добро състояние от другия и ще изглеждат различни.По темата,крушката се сменя както описа колегата по горе. Когато се поставя ксенон на халогените е друга бира,режат се кабели за да се прекарат през гумения уплътнител за да стане както трябва.
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD 2003 г 150+

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •