Results 1 to 10 of 10

Thread: автобокс за 159

  1. #1
    пристрастен veli4kov77's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    провадия
    Age
    46
    Posts
    29

    Default автобокс за 159

    здравейте колеги имам 156 1.6 и сега смятам да си взема една 159 2.4комби както вика жената .Че въпроса ми е как да си поставя автобокс на тавана с напречни или надлъжни как се поставя въобще , и ако има неща които могат да ми помогнат за покупката на колата кое да гледам (не съм много наясно с колите) но карам вече 5 години алфа и съм страшно горд и доволен не смятам вобще да изневеря на марката .
    п.п мерси предварително

  2. #2
    пристрастен veli4kov77's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    провадия
    Age
    46
    Posts
    29

    Default

    108преглеждания и никой не ми каза поне какво да гледам като си купувам алфата въпроса ми неуместен ли беше или никой не може да помогне

  3. #3
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Пазарджик
    Posts
    72

    Default

    Колега гледай да ти хареса и да е по- мощна ако може 4 х4 още по- добре. По нагоре има тема " съвет относно покупка на 159" ако искаш прегледай и нея.

  4. #4

    Default

    Quote Originally Posted by veli4kov77 View Post
    здравейте колеги имам 156 1.6 и сега смятам да си взема една 159 2.4комби както вика жената .Че въпроса ми е как да си поставя автобокс на тавана с напречни или надлъжни как се поставя въобще , и ако има неща които могат да ми помогнат за покупката на колата кое да гледам (не съм много наясно с колите) но карам вече 5 години алфа и съм страшно горд и доволен не смятам вобще да изневеря на марката .
    п.п мерси предварително
    В Провадия знаеш къде да ме намериш колега,4 години карам 159-ката,ако решиш може да минеш да обменим информация относно покупката която възнамеряваш да направиш.
    Alfa romeo GTVex
    Alfa romeo 159 08"16V JTDmex
    Audi A6 Avant 09" 3.0 TDI S-line Quattro
    Аudi A3 1.8 20V 02"

  5. #5
    пристрастен veli4kov77's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    провадия
    Age
    46
    Posts
    29

    Default

    за съжаление съм в белгия и се връщам рядко но като се върна ще се обадя да се видим

  6. #6
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    Харесваш си някоя...преглеждате я нагледно в някой сервиз...
    - проверяваш какви стойности дава турбо, дюзи, дебитомер...
    - гледаш за грешки...вс работи ли нормално...
    - как е климатика...
    - В какво състояние е боята...интериор/ екстериор
    - проверка на окачването/ ходова част

    И ако вс е в допустими норми, я купуваш!

    Тази кола, ако не я провериш и излезе нещо, може да коства доста след това!

    Gulfstream G650 with Italian design...

  7. #7

    Default

    Quote Originally Posted by veli4kov77 View Post
    за съжаление съм в белгия и се връщам рядко но като се върна ще се обадя да се видим
    Ок,нямаш грижи,ще покараш моята и ще направиш съпоставка при оглед на друга,това е най-добрия начин за сравнение според мен.След това имаш в предвид и нещата които е написал колегата rusiq86,и наистина е прав че трябва да бъдеш много внимателен при избор/оглед на даден екземпляр че може да е ...
    Alfa romeo GTVex
    Alfa romeo 159 08"16V JTDmex
    Audi A6 Avant 09" 3.0 TDI S-line Quattro
    Аudi A3 1.8 20V 02"

  8. #8
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by veli4kov77 View Post
    здравейте колеги имам 156 1.6 и сега смятам да си взема една 159 2.4комби както вика жената .Че въпроса ми е как да си поставя автобокс на тавана с напречни или надлъжни как се поставя въобще , и ако има неща които могат да ми помогнат за покупката на колата кое да гледам (не съм много наясно с колите) но карам вече 5 години алфа и съм страшно горд и доволен не смятам вобще да изневеря на марката .
    п.п мерси предварително
    За бокса колега не се притеснявай,можеш на всяка 159 да сложиш .Ако колата има релси си взимаш наперчени греди за релси,ако няма се продават универсални напречни греди за коли без релси/има и оригинални на Алфа в Ибей за 144 Паунда/
    Аз съм на тази вълна,бокс вече имам,сега ще взимам багажника,ама към края на другия месец.Като го взема и пробвам,ще направя снимки и ще ги кача да ги видиш
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  9. #9
    пристрастен veli4kov77's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    провадия
    Age
    46
    Posts
    29

    Default

    мерси колега ще чакам с нетърпение снимките да видя как и седи бокс на алфата

  10. #10
    Пристрастен до живот Valio606's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Location
    Sofia
    Posts
    177

    Default

    Колега, аз си взех на TULE щото отдавна имаме багажници и само сменяме коли и съм насъбрал всякви греди в гаража. Оказа се, че само трябва да сменя металните пластини, за да стане на покрива. Евтини са пластините са по 23 лв., а гредите по 50 някъде. стана нелошо - другата седмица ще карам ски и ще я снимам да видиш. Според мен оригиналните са прекалено скъпи, по-гъзарски са но за тия пари и багажник от малките ще си взема.
    Алфа ромео 75 2.0
    Алфа ромео 147 facelift 1.6 T.S.
    Алфа ромео 159 2.4 JTDm

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •