Results 1 to 5 of 5

Thread: Музика проблем

  1. #1
    Владо с Алфата oTBpaTuTko's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Варна
    Age
    33
    Posts
    340

    Default Музика проблем

    При движение ми се губи звука. Разменят се каналите... Десния спира да свири от време на време. Влизам в дупка и се оправя. Не съм с оригиналното CD, но не е от него...От къде мога да проследя да няма някъде разкачено или да дава на късо. С Bose съм...
    Alfa Romeo 147 1.8 Една сбъдната мечта!
    146 1.4 - Темпераментната друсалинда
    Fiat Punto 1.2 - Сефтака

  2. #2
    започва да се пристрастява salex75's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    София-Ректората
    Posts
    53

    Default

    И при мен се получава с десният канал. Проблема ми е в ДИН буксата на касетофона , тази за колоните и съм я "хванал" с тиксо към шасито на касетофона да е под напрежение. Сега пак прекъсва , но много рядко и със "съвет" на таблото веднага тръгва. Ако ти спират и предни и задни десни , някъде там ти е проблема , ако са само предните виж буксата на вратата да не е клеасала , поне на 156 се отвърта лесно и предполагам , че и при тебе е така. Зачисти клемите внимателно и пак е закопчай...
    Свилен Александров 0890/907560. Вече без Легендата - Alfa 155 TS / 1,7 BEST of THE BEST

  3. #3
    Трайно ПрИсТРастЕН Zafo_84's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Rudozem
    Age
    39
    Posts
    729

    Default

    А аз имам същия проблем но само когато е на ФМ трансмитер,на СД,Ченджър,аух,радио няма проблем но си мисля че е от трансмирета
    Аlfa Romeo 145 1.4 16V TS Junior EXXXX.....
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD FACELIFT '03 116HP
    Всички екстри Мултиволан и Калорифер

  4. #4
    Старши алфист toshko69's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Плевен
    Age
    47
    Posts
    609

    Default

    Quote Originally Posted by oTBpaTuTko View Post
    При движение ми се губи звука. Разменят се каналите... Десния спира да свири от време на време. Влизам в дупка и се оправя. Не съм с оригиналното CD, но не е от него...От къде мога да проследя да няма някъде разкачено или да дава на късо. С Bose съм...
    Аз имах подобен проблем със шофьорската врата и се оказа,че е от буксата на вратата. Гуфретата дето влиза окабеляването на вратата,провери за окиси,прекъснати кабели.Тя се изключва с леко въртене и дърпаш назад.
    alfa 156 2.0 TS/звяр на пътя-0886399217

  5. #5
    Владо с Алфата oTBpaTuTko's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Варна
    Age
    33
    Posts
    340

    Default

    Благодаря колеги! Ще проверя тези дни като имам повече свободно време. Всичките ще ги проверя. Явно често срещан проблем...
    Alfa Romeo 147 1.8 Една сбъдната мечта!
    146 1.4 - Темпераментната друсалинда
    Fiat Punto 1.2 - Сефтака

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •