Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 52 of 52

Thread: Грешка еърбег

  1. #46
    Запален алфист popaay's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Пловдив
    Age
    46
    Posts
    395

    Default

    Съвета е не отваряй волана,най-вероятно като си махал ЦД е било на контакт,или е вързано да има постоянно ток.
    Съвет, каквото и да правите по колите си махайте клемата от акумулатора!

  2. #47
    Старши алфист Lyubo's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Сливен
    Age
    40
    Posts
    556

    Default

    Quote Originally Posted by popaay View Post
    Съвета е не отваряй волана,най-вероятно като си махал ЦД е било на контакт,или е вързано да има постоянно ток.
    Съвет, каквото и да правите по колите си махайте клемата от акумулатора!
    Да CD-то ми е вързано постоянно. Извадих го понеже хващаше не много добър радио сигнал да видя буксата да не се е измъкнала, но не е и сега ще си взимам една антена от тия с усилвателя дето се лепят по стъклата да видя ще има ли по добър ефект, но както и да е. Ще ходя явно първо на диагностика и тогава ще видим каква грешка ще покаже. Дано да няма някакъв по сериозен проблем.
    Alfa 156, 2.0 TS
    VW Vento 1.8- Бившата
    Не искам богатство, не искам пари, а искам на бирата и бензина старите цени !!!

  3. #48
    Запален алфист popaay's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Пловдив
    Age
    46
    Posts
    395

    Default

    Не се занимавай с глупости а намери някой колега да ти изтрие грешката,не си хвърляй парите на вятъра,или си купи един кабел и действай сам(цената му е същата,като за диагностика)

  4. #49
    Старши алфист Lyubo's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Сливен
    Age
    40
    Posts
    556

    Default

    Quote Originally Posted by popaay View Post
    Не се занимавай с глупости а намери някой колега да ти изтрие грешката,не си хвърляй парите на вятъра,или си купи един кабел и действай сам(цената му е същата,като за диагностика)
    Нямам лаптоп колега, дадох на майка, а тя е в друг град. Утре ще отида в някой сервиз да видя дали ще могат да помогнат.

    Благодаря за отговорите на всички.
    Поздрави.
    Alfa 156, 2.0 TS
    VW Vento 1.8- Бившата
    Не искам богатство, не искам пари, а искам на бирата и бензина старите цени !!!

  5. #50
    Старши алфист Lyubo's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Сливен
    Age
    40
    Posts
    556

    Default

    Колеги помагайте сега. Ходих на диагностика относно по горните ми постове за айрбега и не-можаха да изчистят грешката. Излиза нещо като че кабела е прекъснат или нещо от сорта. Махнах Сд-то и гледам има една букса свободна, някой знае ли за какво е. Прилагам снимка. Как се сваля отпред капака на волана където е бега да не би нещо там да се е измъкнало?
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails PHOTO_20140315_165054.jpg   PHOTO_20140315_165105.jpg   5.jpg  
    Alfa 156, 2.0 TS
    VW Vento 1.8- Бившата
    Не искам богатство, не искам пари, а искам на бирата и бензина старите цени !!!

  6. #51
    Запален алфист
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    plovdiv
    Posts
    284

    Default

    Quote Originally Posted by Lyubo View Post
    Колеги помагайте сега. Ходих на диагностика относно по горните ми постове за айрбега и не-можаха да изчистят грешката. Излиза нещо като че кабела е прекъснат или нещо от сорта. Махнах Сд-то и гледам има една букса свободна, някой знае ли за какво е. Прилагам снимка. Как се сваля отпред капака на волана където е бега да не би нещо там да се е измъкнало?
    каква е грешката помниш ли я ?

  7. #52
    Запален алфист tweety's Avatar
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Sofia
    Age
    35
    Posts
    206

    Default

    И аз съм с грешка, но моята се появи при опит да издърпам волана напред по време на движение. Предполагам че имам кабел с нарушена изолация или нещо подобно и той е замасил. Изчистих грешката и няма проблеми.

    Погледни волана от задната страна и ще видиш 3 дупки. Чрез отвиване на шестограма в тях (не си спомням какъв размер) капака се сваля.

    P.S. Препоръчително е преди това да свалиш клемата на акумулатора и да изчакаш 10-15 мин.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails car_error.jpg  

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •