Results 1 to 15 of 248

Thread: Новата ми придобивка, или една от най-добрите 159ки в бг.

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Default

    Quote Originally Posted by Tempras View Post
    Че тя и сега си е най-бруталната и злобна алфа! И най-бързата! Виж как брутално и злобно свети в синьо, охааа
    Къв ти е проблема бе пичага? Да нямаш запек или е нещо друго?

  2. #2
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    Честито!
    - От тунинг орнаменти, тази кола няма нужда.
    - Джантите са въпрос на вкус...аз лично смятам че черни такива отиват само на бяла кола...и пак не бих ги боядисал!
    - Заради такива светлини на плафона и вратите, жената ще ме прати да спя на балкона

    Аз по много неща се заглеждам по светофарите...не винаги ги харесвам!
    Last edited by rusiq86; 21-12-2012 at 01:40.

    Gulfstream G650 with Italian design...

  3. #3
    Старши алфист nastybg's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    566

    Default

    Quote Originally Posted by Susscrofa View Post
    Прилича ми на хладилника в нас, той е матов.
    Навремето тия с жигулите си правеха такива праговете, слагаха и нещо дет изглеждаше кат шкурка, да не им ги жулят камичетата.
    Ххаха.

    Матът е военна измислица и тя си има конкретно практическо приложение.
    Да няма отблясъци.
    То че постоянно се пишат глупости в тоя форум е ясно, ама защо вече се налага мнението на форумната маса върху другите. Разбирам, че сте модни гурута ама на мен пък хладилника ми е черен гланц, а колата искам да ми е бял мат Смисал човека е сложил некви снимки и му се качихте на веждите. Не го защитавам ама това, на което викате сини неончета, всъщност може да е просто бяла светлина, но на снимката да е излезнало така. Нека качи снимки човека на дневна светлина пък тогава ще се види всъщност дали й отиват и черните джанти. Абе с две думи се чудите колко повече да му сипване с черпака ...

    Quote Originally Posted by draznitelq View Post
    Къв ти е проблема бе пичага? Да нямаш запек или е нещо друго?
    Колегата не ти е виновен със запека си, че ти си се превъзбудил, купил си неква 159-ка и си се помислил за най-готиниО. А и като съвет, който и другите ти дадоха де - Помисли за друг цвят, дори и да е мат пак, защото точно черния мат придава евтин вид !
    ---Alfa 147 1.9JTD ---Fiat Coupe 2.0 16V EX ---Alfa GT 1.9 JTDm EX---BMW E90

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •