Quote Originally Posted by ne0 View Post
Сега каквото и да напиша ще почнат едни ... ама какво от това

Бобо искам като някъде по друга тема някой като те захапе за нещо да му кажеш, че си тиква (щом се възприемаш за такъв) и да не спориш дори и да си прав. Естествено, че това няма как да стане.

По темите с пистите след като някога си разказвал за счупени рекорди на Калояново, Божурище и т..н.. и колко си бърз, а в последствие не се случва точно така е нормално човек на твоето място да омекне малко. В твоя случай даже много, което от странична гледна точка е добре.

На пистата отиваме първо за кеф, послед да представим по някакъв начин България, после себе си / колегите си и т.н...

Всеки отива на пистата да се кефи и да дава газ. Това, че има индивиди които говорят, че не ги вълнуват времената е като да ебеш и да не свършиш. Няма такива мъже на пистата.

Т.е. всеки се подготвя според силите, възможностите и най-вече уменията и желанието си да постигне някакъв резултат. Уви в моторспорта постиженията, резултатите или на кратко времената са пряко свързани с удовлетворението и признанието за добре свършена работа.

Аз в частен случай винаги изпълнявам горните неща колкото мога. Т.е. винаги се стремя да се представя най-добре защото:
- си правя кефа
- представям приятелите си / колегите си и хората които седят зад мен
- представям себе си
- не на последно място страната си по някакъв начин, защото това не е пряко състезание, но е надпревара и то на гръдска земя (към момента).

Винаги когато участвам се старая да се подготвя, както и всички други правят. До сега винаги съм успявал да подобрявам времена и да имам ясна цел и т.н. Пиша това съзнавайки, че винаги има място за провал и той боли както всеки провал, но пък това е част от играта. На всеки може да се случи да пропусне нещо в подготовката и да се прецака. И на мен ми се е случвало и ще ми се случва. Ти си бил пряко замесен като ми се счупи карето на Диканя на път за Серес в 22:00, а бях обиколил Европа предните дни и като си взривих мотора месец преди друг Серес. Всичко това ме кара да си мисля, че не съм тиква, нали. Сигурен съм, че и другите участници имат не по-малки неволи трудности за да стъпят на пистата и постигнат резултат. За мен никой на пистата не е тиква. Но в никакъв случай не искам да говоря от името на някой друг щото всеки е свободен да се мисли за тиква.

Моля те не пиши в пораженчески дух стил



щото не ти отива. Познавам те, не си пораженец в никакъв случай точно обратното - човек с по-голямо его не познавам, стягай се имаш силна кола, ако не и най-силната (според това което си споделил), подготви се и просто си докажи сам (припомни си), че не си тиква. Нека покажем на Гърците, че можем.



Иронията ти я приемам защо съм сигурен, че знаеш, че и през ум не ми минава да се помисля за пилот a и такова нещо не съм казал

п.с. Цялата ни идея с Гиги и сие с трак дейовете... ни беше точно това - да има максимален на брой подготвени български участници. Сигурен съм, че сме допринесли за това. ФАКТ СА 12 заявени подготвени участници и коли от България.
Ще пропусна нападките и ще ти кажа успех Аз се знам колко мога а и колата ми е слаба Не знам за теб но аз мисля че съм много далеч от моторспорта Аз отивам да карам за кеф и ще направя каквото мога. Относно "тиква" явно много навътре приемаш нещата, на всички ни е ясно какво имам предвид