Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 24 of 24

Thread: РЕЙКА!!!

  1. #16
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Quote Originally Posted by ne0
    При Краси Кънев в автосервиз СПИЙД
    За носачи и ходова част не е нужно да разбираш от алфи, а да си малко от малко информиран и грамотен.
    Е кви алфи кат то окачването си е А4 на 156
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  2. #17

    Default

    Quote Originally Posted by Bobo
    Quote Originally Posted by ne0
    При Краси Кънев в автосервиз СПИЙД
    За носачи и ходова част не е нужно да разбираш от алфи, а да си малко от малко информиран и грамотен.
    Е кви алфи кат то окачването си е А4 на 156
    И аз тва имах предвид. Знам че трудно изказвам тва дето ми е в главата ама за тва си имам диагноза.

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  3. #18
    Болен алфист virusalfa's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Благоевград
    Posts
    2,382

    Default

    Quote Originally Posted by Bobo
    Quote Originally Posted by wrc
    А кое е ,щото и на мен ми казаха 100% рейка
    При някой са накрайници, при други шарнири зависи
    Може от вътрешните накрайници да е
    Аlfa 164 Super 2.5TD

  4. #19
    Нечлен с член Neokill's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Burgas
    Posts
    1,091

    Default

    Quote Originally Posted by ne0
    Quote Originally Posted by Bobo
    Quote Originally Posted by ne0
    При Краси Кънев в автосервиз СПИЙД
    За носачи и ходова част не е нужно да разбираш от алфи, а да си малко от малко информиран и грамотен.
    Е кви алфи кат то окачването си е А4 на 156
    И аз тва имах предвид. Знам че трудно изказвам тва дето ми е в главата ама за тва си имам диагноза.
    къде се намира тоя сервиз
    '08 Alfa Romeo 159SW ti 1.9 JTDm *'98 Alfa Romeo 145 1.6 T.S *
    Ex -'98 Alfa Romeo 156 1.9 JTD
    Ex - '93 Alfa Romeo 33 1,7 I.E, Ex - '90 Alfa Romeo 33 1,5 I.E

  5. #20

    Default

    до Автотест 2000, залепени са.
    Сервиза не изглежда супер, но хората разбират от работа, търси Краси, кажи че Нено те праща.

    п.с. Аве тоя Краси требва ми дава процент

    майтап, краси ми е като голям брат.

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  6. #21
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Благоевград
    Posts
    33

    Default

    Днес си взех колата от сервиза,правиха ми рейката.Срещу 100 лв. вече нетропа.Явно е имало разлив на масло и като се качих щях да умра.Уж я оствих да я оправят ,а като навътях волана хидравликата виееше като засветовно.Но след като долих 150 мл. масло виеенето изчезна.
    Alfa 156 1.8 TS '98

  7. #22
    хмммммммммм slav40's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    София
    Age
    42
    Posts
    883

    Default

    Смених горни-долни носачи,тампони, ........ и си тропа леко отпред в ляво.Днес бях на "рекламация" в Александър Ауто и ми взеха още 58 лв. за неква простоия от задницата + 2 тампона,които създавали илюзията,че тропа отпред(като почната да ми говорят такива ПРОСТОИИИ и . След като направих test drive,установих още на 1-ия метър,че проблема не е решен! Но за да не са "капо" от сервиза са ми сменили 1 желязо от задницата и според тях всичко е наред.След повторното връщане в сервиза ми заявяват,че рейката имала някакви минимални отклонения,които били в рамките на допустимото- ДА АМА ТРОПА И МЕ ДРАЗНИ.Да си запиша час и да отивам да ми отремонтират рейката -бал съм ти и колата - Аман от тая държава,аз им казвам откъде тропа ,а майсторите още малко ще изкарат че резервната гума поскача в багажника

  8. #23
    Болен алфист Kostadin's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пазарджик
    Age
    42
    Posts
    1,186

    Default

    Quote Originally Posted by slav40
    Смених горни-долни носачи,тампони, ........ и си тропа леко отпред в ляво.Днес бях на "рекламация" в Александър Ауто и ми взеха още 58 лв. за неква простоия от задницата + 2 тампона,които създавали илюзията,че тропа отпред(като почната да ми говорят такива ПРОСТОИИИ и . След като направих test drive,установих още на 1-ия метър,че проблема не е решен! Но за да не са "капо" от сервиза са ми сменили 1 желязо от задницата и според тях всичко е наред.След повторното връщане в сервиза ми заявяват,че рейката имала някакви минимални отклонения,които били в рамките на допустимото- ДА АМА ТРОПА И МЕ ДРАЗНИ.Да си запиша час и да отивам да ми отремонтират рейката -бал съм ти и колата - Аман от тая държава,аз им казвам откъде тропа ,а майсторите още малко ще изкарат че резервната гума поскача в багажника
    хахаха познато колега нема се плашиш на мен миналата пролет така ми се беше разбило вътрешното каре, че още малко и щеше да изпадне полуоската толкова силно тракаше и дори тресеше, а майстор тричко ми вика че ми била крива джантата
    след тая реплика повече не стъпих в тоя сервиз отидох в магазина взех си едно каренце смених си го у нас и немам никви ядове
    ALFA ROMEO 155 T.SPARK 2.0 8V
    ALFA ROMEO 33 1.5 TI

  9. #24
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    бургас
    Posts
    84

    Default

    Quote Originally Posted by ne0
    При Краси Кънев в автосервиз СПИЙД
    За носачи и ходова част не е нужно да разбираш от алфи, а да си малко от малко информиран и грамотен.
    къде е този сервиз спиид?
    аз ходих 3 пъти в кафеджиев ама се отказах
    ходих и в алфа в комлука - ама там жъобще не влязох щото са новобранци
    сега чувам добри думи за сервиз тоуота
    alfa 156 '00 2.0 distinctive

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •