Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 34 of 34

Thread: За Неон-а, разбирачите и лаиците и други:)

  1. #31
    Запален алфист
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    София
    Posts
    239

    Default

    Quote Originally Posted by Bobo
    Quote Originally Posted by sharky
    @ Насо - еми баце много ясно човека ше е докачлив, купил си е кола, събирал е пари от къде ли не, правил, струвал, сигурно не е спал с месеци, потил се е по писти, кой знае още кой знае кви трудности е имал И накрая кво - вместо хората да му кажат евала, му викат че му е грозна колата Ми не е редно тва. Тия неща дет ги е правил струват супер вного пара и нерви и некой с кола 70 коня да му се присмива е бати тъпото. Говора ПРИНЦИПНО.
    Живко - евалата пич, не те познавам ма недей да спираш да пишеш във форума, вижда се че отбираш. Аз дет нищо не разбирам ни са отказвам, та ти ли НАЗДРАВЕ и приятно изкарване довечера на всички
    Че се е потил потил се е Ма че е грозен неона е грозен На всичкото отгоре е куца атмосверка Хубавата част е че тоя собственника е много в час със завойчетата и го е подготвил перфектно за калояново Па и мноо чете рацера кат има откъде
    Добре, може да е грозен, зависи от гледната точка. Незнам колко ше ти е приятно ако дойне некой с Ферари Модена примерно и ти каже, че колата ти прилича на варел
    Audi A6 & Alfa GTV

  2. #32

    Default

    Quote Originally Posted by Bobo
    Quote Originally Posted by sharky
    @ Насо - еми баце много ясно човека ше е докачлив, купил си е кола, събирал е пари от къде ли не, правил, струвал, сигурно не е спал с месеци, потил се е по писти, кой знае още кой знае кви трудности е имал И накрая кво - вместо хората да му кажат евала, му викат че му е грозна колата Ми не е редно тва. Тия неща дет ги е правил струват супер вного пара и нерви и некой с кола 70 коня да му се присмива е бати тъпото. Говора ПРИНЦИПНО.
    Живко - евалата пич, не те познавам ма недей да спираш да пишеш във форума, вижда се че отбираш. Аз дет нищо не разбирам ни са отказвам, та ти ли НАЗДРАВЕ и приятно изкарване довечера на всички
    Че се е потил потил се е Ма че е грозен неона е грозен На всичкото отгоре е куца атмосверка Хубавата част е че тоя собственника е много в час със завойчетата и го е подготвил перфектно за калояново Па и мноо чете рацера кат има откъде
    Че е грозен - грозен е, че е куца спор няма, че е атмосверка още повече. Някой само да ми обясни що така завива

    Весело посрещане довечера на всички, догодина ще си пишем по темите дето сте ги нацвъкали и нацепили


  3. #33
    Бивш манекен Naso's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sandhurst
    Age
    48
    Posts
    1,070

    Default

    Адаш аз така и не бех в час за кво се дъвкат.... Чак Вальо като сцепи темата ми се доизясни... и само ше ви кажа, че тоя неон грозен не грозен го има у НФС-то !

    Жив - Остаи го Бобо ! Него го е яд, че си съсипа убавата хатмосферка... Добре че я има мойта, да си спомня за едно време
    Настоящий альфист "крепок духом и слаб на голову".

  4. #34
    Старши алфист
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Русе
    Posts
    618

    Default

    Quote Originally Posted by j1v
    Quote Originally Posted by ICI
    Те тез чуждоземските думи са си спорни като се побългаряват.
    ELIMINATION
    [i,limi'neiʃn]
    n елиминация, отстраняване, изключване

    ELIMINATION trial сп. състезание по елиминационна система

    Произношението е с "И", ама като са рекли българите да е с "Е"
    Батко, недей кара от девет кладенеца вода, факт е, че организаторите са неграмотни
    Хихи, ти го каза Аз само погледнах нещата от по-различен ъгъл
    Обаче тия купи с "пИчатната грешка" ще струват доста след време

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •