Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 34

Thread: За Неон-а, разбирачите и лаиците и други:)

  1. #1
    Болен алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    44
    Posts
    1,113

    Default

    Quote Originally Posted by Bobo
    Quote Originally Posted by j1v
    Quote Originally Posted by Bobo
    Добре дошел у сектата Да ти носи само кеф, ама толко много че след една година неона да е втора бегуна

    П.С. Аз кат ти казах че е заразно да седиш далече от мене виде ли сега
    xoxoxoo ... таз алфа само може да си мечтае да е бърза колкото неонката
    Аз пък смятам че едни ниски 13-ки и високи 12-ки спокойно може да дава и неонката да куцука отзад кат беден роднина А на пистата коя ще е по бърза зависи само от теб
    А ако не е неква тайна какъв и какво му е правено точно на тоя Неон????

    П.С. Видях че има некви Неони 2.4 турбо .....ако е такъв с доработки е ясна раотата
    98` Alfa Romeo 145 1.4i 16V Twin Spark 103 mad italian horses...

  2. #2
    Запален алфист Наката's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Хасково
    Age
    38
    Posts
    156

    Default

    Абе колега j1v ти нормален ли си
    Аз в на4алото като про4етох поста ти не се сетих кво е тва Неон но влязох веднага в Мобилето да напрая справка и като видях още си ходя усмихнат
    Тоя Неон не знам кво му харесваш толко ама Алфата е на светлини години от това Американско ''нещо''
    Извини ме ако сам те засегнал ама Без Коментар
    Mitsubishi Outlander 2.2 4х4 от 12г. -"reliably" now
    Alfa Romeo 1.9 JTDm от 10г. -"bellissima" - now
    Alfa Romeo 1.9 JTD от 00г. -"my heart"- ex
    Fiat Ritmo 1.5 Super от 82г. -"first love"- ex

  3. #3
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by Наката
    Абе колега j1v ти нормален ли си
    Аз в на4алото като про4етох поста ти не се сетих кво е тва Неон но влязох веднага в Мобилето да напрая справка и като видях още си ходя усмихнат
    Тоя Неон не знам кво му харесваш толко ама Алфата е на светлини години от това Американско ''нещо''
    Извини ме ако сам те засегнал ама Без Коментар
    Колега без да знаеш за какво става въпрос недей да се изказваш неподготвен само за справка доколкото знам Живко с тази кола /Неона/ държи рекорда за обиколка на писта Калояново/ако съм сбъркал нека ме поправи някой/ така че коментара ти е напълно излишен
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  4. #4
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Quote Originally Posted by Mury
    Quote Originally Posted by Наката
    Абе колега j1v ти нормален ли си
    Аз в на4алото като про4етох поста ти не се сетих кво е тва Неон но влязох веднага в Мобилето да напрая справка и като видях още си ходя усмихнат
    Тоя Неон не знам кво му харесваш толко ама Алфата е на светлини години от това Американско ''нещо''
    Извини ме ако сам те засегнал ама Без Коментар
    Колега без да знаеш за какво става въпрос недей да се изказваш неподготвен само за справка доколкото знам Живко с тази кола /Неона/ държи рекорда за обиколка на писта Калояново/ако съм сбъркал нека ме поправи някой/ така че коментара ти е напълно излишен
    Да ве даже неона е шампион в неговия си клас с шофер живко и в най-големия клас е шампион с друг шофер
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  5. #5
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Quote Originally Posted by Наката
    Абе колега j1v ти нормален ли си
    Аз в на4алото като про4етох поста ти не се сетих кво е тва Неон но влязох веднага в Мобилето да напрая справка и като видях още си ходя усмихнат
    Тоя Неон не знам кво му харесваш толко ама Алфата е на светлини години от това Американско ''нещо''
    Извини ме ако сам те засегнал ама Без Коментар
    Успокой се бре колега наеш колко пара има да се налива докато тая алфа дойде на нивото на неона
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  6. #6
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by Bobo
    Quote Originally Posted by Наката
    Абе колега j1v ти нормален ли си
    Аз в на4алото като про4етох поста ти не се сетих кво е тва Неон но влязох веднага в Мобилето да напрая справка и като видях още си ходя усмихнат
    Тоя Неон не знам кво му харесваш толко ама Алфата е на светлини години от това Американско ''нещо''
    Извини ме ако сам те засегнал ама Без Коментар
    Успокой се бре колега наеш колко пара има да се налива докато тая алфа дойде на нивото на неона
    А бе да ти кажа честно ЖТД-то колкото и да наливаш в него немое стигне на Живко Неона
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  7. #7
    Lead Bounder valjo's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    София
    Age
    49
    Posts
    6,080

    Default

    Quote Originally Posted by Mury
    Quote Originally Posted by Bobo
    Quote Originally Posted by Наката
    Абе колега j1v ти нормален ли си
    Аз в на4алото като про4етох поста ти не се сетих кво е тва Неон но влязох веднага в Мобилето да напрая справка и като видях още си ходя усмихнат
    Тоя Неон не знам кво му харесваш толко ама Алфата е на светлини години от това Американско ''нещо''
    Извини ме ако сам те засегнал ама Без Коментар
    Успокой се бре колега наеш колко пара има да се налива докато тая алфа дойде на нивото на неона
    А бе да ти кажа честно ЖТД-то колкото и да наливаш в него немое стигне на Живко Неона
    бобо имаше предвид куч-ката , ама и ти четеш през ред
    '04 Alfa Romeo GT 1.9 JTDm Q2 150cv heavily tunned
    '02 Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 150cv, remapped by Bobo
    '99 Alfa Romeo 145 1.6 TS 120cv - ex

  8. #8
    Запален алфист Наката's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Хасково
    Age
    38
    Posts
    156

    Default

    Аз мога да кажа само едно -евала на 4овека щтом му варви толко Неона само 4е таз кола не ме кефи докато Алфа 155 мога да кажа смело -вдахновява ме
    А що се отнася до JTD-то За толко имам средства кво да напрая и мен ми е кофти 4е е само 105 коня ама толко
    Ина4е се овли4ам по дрифтинга и ся си тунинговаме с една дружка Полския Фиат ама като за бедни студенти и тва е нещо но едно нещо знам с сигурност за такъв Неон и стотинка няма да дам
    Mitsubishi Outlander 2.2 4х4 от 12г. -"reliably" now
    Alfa Romeo 1.9 JTDm от 10г. -"bellissima" - now
    Alfa Romeo 1.9 JTD от 00г. -"my heart"- ex
    Fiat Ritmo 1.5 Super от 82г. -"first love"- ex

  9. #9

    Default

    Quote Originally Posted by Наката
    Абе колега j1v ти нормален ли си
    Аз в на4алото като про4етох поста ти не се сетих кво е тва Неон но влязох веднага в Мобилето да напрая справка и като видях още си ходя усмихнат
    Тоя Неон не знам кво му харесваш толко ама Алфата е на светлини години от това Американско ''нещо''
    Извини ме ако сам те засегнал ама Без Коментар
    Quote Originally Posted by Наката
    ... но едно нещо знам с сигурност за такъв Неон и стотинка няма да дам
    Е аз не виждам някъде да съм те карал да даваш пари, освен всичко друго не виждам и някъде да съм писал, че ме кефи или че ми харесва, а пък още повече не виждам някъде да съм писал, че съм нормален

    Мисля, че най-нормално написах, че неона е бърз и той си е бърз Толкова е бърз, че съм сигурен, че Q4-ката и с 400 коня няма да може да се доближи до времената на неона на Калояново

    За светлинните години разлика - коментар няма - Мотора на неона е проектиран в средата на 90-те, за разлика от ланчовия, дето корена му е някъде в 70-те

  10. #10
    Болен алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    РУСЕ
    Posts
    1,490

    Default

    лелееее колко глупост има по света

  11. #11
    Болен алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    РУСЕ
    Posts
    1,490

    Default

    бе обадих са аз ама ........ маи никои не стопли

  12. #12

    Default

    Таз тема може ли да помоля да я преместите тука :

    http://clubalfaromeo.com/forum/viewforum.php?f=11


  13. #13
    Старши алфист MainaCore's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Пловдив
    Posts
    816

    Default

    Аз искам само да попитам - за въпросния крайслер какво му е правено и някакви снимки ако мога да видя - ей так от любопитство, защото явно колата е много добра?!?
    1983 Alfa Romeo 6 2.5 VMTD 10V 105hp
    1984 Alfa Romeo Giulietta 2.0 8V 130 hp
    2001 Lancia Zeta 2.0 JTD 16V LX 110 hp

  14. #14

    Default

    Quote Originally Posted by MainaCore
    Аз искам само да попитам - за въпросния крайслер какво му е правено и някакви снимки ако мога да видя - ей так от любопитство, защото явно колата е много добра?!?
    Не ти трябва да го виждаш бе човек, ужасно грозен е

    Иначе - слаба атмосверка, надали сме я докарали повече от 170-180 коня но с добър респонс (4 индивидуални дросела), Мегаскуирт ... За едновалка бива Сменена глава от Р/Т неон и допълнително портвана, вал, пружини, изпускателен колектор .. върти са до 8х.обората без грижи цел ден на мръсна газ

    По трансмисията - алуминиев маховик, керамичен съединител, по-къс торсен шпер.

    Купето е оглозгано като консервна кутия Тука таме са изхвърлени ламарините и са сменени с стъкломат.

    Хубаво окачване и спирачки (К-спорт койловъри/Hawk Performance race накладки), уретанови тампони по цялата кола - гумени не останаха никъде, стрътбарове и т.н.

    Окачването е настроено като за калояново - колата направо почти не може да върви, а ако върви, яде гуми като луда

  15. #15

Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •