Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 116

Thread: Съвети при оглед на 166.

  1. #31
    Младши алфист lll's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Sofia
    Posts
    3

    Default

    Според мен тези километри не са реални - предните седалки са леко изтъркани и смачкани по края, а са от кожа.И не може за 55000 км задните дискове да имат такъв ръб, като за 100 - 150 000 км.
    Lancia Kappa 20V+20VT

  2. #32
    социалдемократ Susscrofa's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    2,238

    Default

    Quote Originally Posted by lll View Post
    Според мен тези километри не са реални - предните седалки са леко изтъркани и смачкани по края, а са от кожа.И не може за 55000 км задните дискове да имат такъв ръб, като за 100 - 150 000 км.
    Е, какъв ръб имаха задните?

  3. #33
    Старши алфист Vesko84's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    София, Пазарджик
    Age
    40
    Posts
    535

    Default

    Ами май ще я водя на майстор в събота, мислех при румен, но се оказа че брат ми познава майстор, което кара точно същата кола и ще я огледаме в най-близкия сервиз ако онзи от автокъщата "благоволи" А за километрите не си правя илюзии, но не са повече от 155 000 реални. Тя нека няма забележки пък ако ще и на 200 000 да е.
    2003 166 3.0 V6 Distinctive, 2016 Skoda Fabia 1.2TSI DSG
    ex 33 1.5 Boxer, 155 1.8 T.S., 156 2.0 T.S., 166 2.5 V6, 159 2.4 JTDm Q-Tronic

  4. #34
    социалдемократ Susscrofa's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    2,238

    Default

    Quote Originally Posted by Vesko84 View Post
    Ами май ще я водя на майстор в събота, мислех при румен, но се оказа че брат ми познава майстор, което кара точно същата кола и ще я огледаме в най-близкия сервиз ако онзи от автокъщата "благоволи" А за километрите не си правя илюзии, но не са повече от 155 000 реални. Тя нека няма забележки пък ако ще и на 200 000 да е.
    За разлика от останалите дизелови 166ци на по 110 000 км, тук този пробег е напълно възможен, не казвам, че е верен, но е ВЪЗМОЖЕН. При дизелаците е нулев варианта да са на по 10 години с такъв пробег.

    Педалите, скоростния лост, неизтритите символи по бутоните, незахабените бутони по шоферската врата, супер запазените текстилни подкалници, емблемите са обезцветени точно като за пробега, липсата на удари от камъчета по предния капак, супер запазените джанти, уникално запазен подлакътник /без нито драскотина/ и супер здрав и неизтрит волан, липсата на драскотини по шоферската външна дръжка ме навеждат на тези мисли за пробега.
    Не искам да коментирам състоянието на двигателя, особено онези уникални поцинковани шест тръбички /това е за техно-спецовете/хаха

  5. #35
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    Хаха, значи ела и виж моята 156-ца, на 12 години, на 218к км...60к км от мен. Като нова е интериорно, екстериорно. Демек с мерак вс може.

    п.с. Колата изглежда наистина запазена!

    Gulfstream G650 with Italian design...

  6. #36
    социалдемократ Susscrofa's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    2,238

    Default

    Quote Originally Posted by rusiq86 View Post
    Хаха, значи ела и виж моята 156-ца, на 12 години, на 218к км...60к км от мен. Като нова е интериорно, екстериорно. Демек с мерак вс може.

    п.с. Колата изглежда наистина запазена!
    О, да италианците са големи мераклии.
    Те като теб обикалят да търсят топки за скоростен лост, салон, кори за врати, волани, боядисват джанти, полират си два пъти месечно колите, сменят емблеми................
    Ай малко по-сериозно
    Купуват колата, карат, и в един момент вземат нова.

  7. #37

    Default

    Интересно ми е, как повечето от вас се връзват на неща като гумички на педалите, волани и топки за скорости, при положение, че всичко това се сменя елементарно лесно. За кожи и пластмаси има препарати за освежаване, а отвън с едно хубаво миене и пастиране, колата става като нова. Вижте колите на колегата rusiq86 и се опитайте да им определите пробега.

  8. #38
    социалдемократ Susscrofa's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    2,238

    Default

    Quote Originally Posted by Doomguy View Post
    Интересно ми е, как повечето от вас се връзват на неща като гумички на педалите, волани и топки за скорости, при положение, че всичко това се сменя елементарно лесно. За кожи и пластмаси има препарати за освежаване, а отвън с едно хубаво миене и пастиране, колата става като нова. Вижте колите на колегата rusiq86 и се опитайте да им определите пробега.
    Хаха, мириса не можеш да го смениш

    Виж сега, нали това обясних, такива "грижовници" кат Русия си ги имаме основно тук в БГ.
    Нали се сещаш в Италия кви грижовници са.
    Задника да си сцепиш години трудно се крият, то е като при хората, лицето лъснато и опънато ама под мишниците леш.
    Казах, че е напълно възможно тази кола да е на тези километри, споменах и изброих защо.
    Знаеш ли в Италия колко ще ти излязат всички глезотии за смяна?
    А заплатата ти "крещи" вземай нова кола, имаш пари.

  9. #39

    Default

    Quote Originally Posted by Susscrofa View Post
    ...
    Ясно, но кой казва, че колата е пудрена в Италия? Ти присъства ли там, докато я сваляха от автовоза? Горублянските джамбази са страшни, има някои които от две коли ще ти направят една, без да разбереш къде е заварявано и правено. В ибей волани и топки като тези струват нищожни пари, точно хората в бранша са не знаят как да се сдобият с такива е невъзможно. Това е малка инвестиция на фона на това, което биха спечелили от напудрената кола. Преди да си взема моята, ползвах една фирма за оглед на автомобили, доста съм говорил с хората по темата и са ми споделяли за какви ли не случаи на уж "перфектни" коли. На няколко перфектно изглеждащи 156-ци им намериха толкова кусури, че директно се отказвах и от мисълта за покупка.

  10. #40
    социалдемократ Susscrofa's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    2,238

    Default

    Quote Originally Posted by Doomguy View Post
    Ясно, но кой казва, че колата е пудрена в Италия? Ти присъства ли там, докато я сваляха от автовоза? Горублянските джамбази са страшни, има някои които от две коли ще ти направят една, без да разбереш къде е заварявано и правено. В ибей волани и топки като тези струват нищожни пари, точно хората в бранша са не знаят как да се сдобият с такива е невъзможно. Това е малка инвестиция на фона на това, което биха спечелили от напудрената кола. Преди да си взема моята, ползвах една фирма за оглед на автомобили, доста съм говорил с хората по темата и са ми споделяли за какви ли не случаи на уж "перфектни" коли. На няколко перфектно изглеждащи 156-ци им намериха толкова кусури, че директно се отказвах и от мисълта за покупка.
    Малко прекалявате с измислиците за пудренето
    Нали усещаш, че говорим за кола струваща 5 к.
    Отиди и виж колата и ела пак да си говорим.
    Джамбазите на Горубляне са като всички останали джамбази.
    Досега най-големите мошеници, които съм срещал са лица с частни оферти и най-вече не нов внос.

  11. #41

    Default

    Quote Originally Posted by Susscrofa View Post
    Малко прекалявате с измислиците за пудренето
    Нали усещаш, че говорим за кола струваща 5 к.
    Отиди и виж колата и ела пак да си говорим.
    Джамбазите на Горубляне са като всички останали джамбази.
    Досега най-големите мошеници, които съм срещал са лица с частни оферти и най-вече не нов внос.
    Не говоря конкретно тази кола, а по принцип. Иначе колата от темата заслужава да се види, изглежда добре, но ако някой се навие да купува да я води задължително на доктор. Както споменах, в идеално изглеждащи 156-ци ми намериха скрити лимонки за доста пари.

  12. #42

    Default

    Quote Originally Posted by Susscrofa View Post
    Досега най-големите мошеници, които съм срещал са лица с частни оферти и най-вече не нов внос.
    Абсолютно...

  13. #43

    Default

    Момчета, явно не сте присъствали на напудряне
    Кола на 680'000км. става на 180'000км. за по-малко от седмица и купувачите правят бой с калпаци
    И тук идва на дневен ред въпроса, ако тази 166 е толкова хубава, защо не я купуват?
    Знаете, че хубавите машини не се задържат много дълго на пазара.....
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  14. #44
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    Kuku е прав, хубавото, дори малко над пазарната се продава бързо. Има една 159 Ти от Благоевград, продава се 4-5 месеца и няма да се продаде скоро.

    Gulfstream G650 with Italian design...

  15. #45
    социалдемократ Susscrofa's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    2,238

    Default

    Quote Originally Posted by Kuku View Post
    Момчета, явно не сте присъствали на напудряне
    Кола на 680'000км. става на 180'000км. за по-малко от седмица и купувачите правят бой с калпаци
    И тук идва на дневен ред въпроса, ако тази 166 е толкова хубава, защо не я купуват?
    Знаете, че хубавите машини не се задържат много дълго на пазара.....
    Alfa Romeo, бензинова, с доста нестандартен и масово не харесван дизайн.
    С двигател харчещ 17/100 градско, гонеща 10 години, вървяща почти колкото 2.0 156-ца..................

    Вие осъзнавате ли за каква марка говорим?
    Тази кола след закупуването поглъща още 3к и трепериш до последно кога ще правиш пак нещо

    Да обобщим: нестандартен, почти екзотичен за БГ автомобил, с разходен бензинов двигател, и високи разходи за обслужване. Марка, която след 10 година започва да се държи като бивша плеймейтка на 50 години.

    Кой да Ви я купи?
    Има трилитрови за по 2-3 к с опция за сваляне с 1000 лева.

    ---------- Post added at 07:44 ---------- Previous post was at 07:41 ----------

    Quote Originally Posted by rusiq86 View Post
    Kuku е прав, хубавото, дори малко над пазарната се продава бързо. Има една 159 Ти от Благоевград, продава се 4-5 месеца и няма да се продаде скоро.
    Малко странно сравнение.
    Тази ТI е само дизайн
    Ще давам аз 25 к за 2.4 литров дизел, който след пет години ще струва 10 к Стига бе.

Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •