Results 1 to 15 of 92

Thread: Всички ме съветват да си продам Алфата / 156

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Два броя Фиат брава, единия скоро го купих на дъщерята, другия е на жената, кара го от 4 години всеки ден - съединител, долни носачи и биалетки.156 -та я имам от 3 години - долни носачи, ламбда и дебитомер.Само селения 20к на всички.От какво по точно да съм недоволен.Не съм чак такъв перфекционист, но не търпя нещо да не ми е наред по колите.А да, има само едни коли дето не се чупят - немските.Глупости, имам приятели с немски коли но с тях не водим заядливи спорове относно качествата на марките защото всеки си харесва колата.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  2. #2
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    Quote Originally Posted by dimitar_vd62 View Post
    Два броя Фиат брава, единия скоро го купих на дъщерята, другия е на жената, кара го от 4 години всеки ден - съединител, долни носачи и биалетки.156 -та я имам от 3 години - долни носачи, ламбда и дебитомер.Само селения 20к на всички.От какво по точно да съм недоволен.Не съм чак такъв перфекционист, но не търпя нещо да не ми е наред по колите.А да, има само едни коли дето не се чупят - немските.Глупости, имам приятели с немски коли но с тях не водим заядливи спорове относно качествата на марките защото всеки си харесва колата.
    Най-накрая едно мнение като хората...хората ми казват да я продам....какво значи хората...значи, че автора не знае сърби ли го или му се е*е и чака някой да му подскаже...

    Gulfstream G650 with Italian design...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •